David Andalou

Z Mineland.eu | Wiki
(přesměrováno z Uživatel:David Andalou)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
David_Andalou
140.png
Premium ano
První připojení 18. 4. 2020
Verze Mineland 1.15–1.17
Mineland 1.18
Mineland 1.20
Funkce hráč
wikipedista
hlavní admin
10/7/2024 5:04:21 · Š · E · R

David_Andalou je hlavní admin a wikipedista na Minelandu.

Působení na serveru

Mineland 1.15/1.16

Poprvé se připojil 18. 4. 2020 a okamžitě začal působit v Eraxusu, kde založil město Bansein a začal s Radnatym stavět Velkou Eraxusskou zeď. Kromě toho také začal velmi aktivně přispívat na wiki.
Po několika měsících v Eraxusu se zapletl do Liaderské revoluce, po které se vzdal svého města Bansein v Eraxusu a šel naplno fungovat do Liadre.

Admin team

David byl přijat do admin týmu 13. 7. 2020 na pozici moderátor, přibližně tři měsíce od jeho začátku na Minelandu. Byl vybrán tehdejším admin týmem pro zájem a aktivitu. Měl tak nahradit tehdejší neaktivní moderátory. Záhy na to (3. 8. 2020) získal díky Leovi pozici hlavního admina a David tak převzal serverové vedení s občasnou pomocí od Lea, který se upozadil z časových důvodů. Do admin týmu se díky Davidovi dostala spousta nových tváří, mimo jiné i Arlen_Andalou a erikej.

Změny na Minelandu

David začal experimentovat s koncepcí serveru, zpopularizoval ideu seriozněji vedeného roleplaye na Minelandu, uvedl první čistě roleplayový kanál na discordu "Mineland korona", která byla vytvořena pro roleplay účely k eventu Koronavirus na Minelandu.

Z kanálu "Mineland korona" později vznikl kanál "zpravodajství", který umožňuje všem hráčům Minelandu roleplayovat skrze discord jak skrz svá fiktivní zpravodajství, tak i skrz vyjádření, komentování zpráv a další.

Mineland 1.18

Na verzi 1.18 působil po boku Arlen a Eriky ve státě Liaxus. Vedle vlastního města s názvem Aussig am Pashlava se podílel na stavbě Qystheimu, hlavního města Liaxusu.

Mineland 1.20

Založil se svými spoluhráči Arlen_Andalou, erikej, Wulfnight, Gold_Cake stát Ceviche, kde se ujal správy hlavního města Daviden.