Gold Cake

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Gold_Cake
Gold, Dortík, Zlatoslav Kravka, glod kek
140.png
Premium ano
První připojení 2013
Verze Mineland 1.4
Mineland 1.7
Mineland 1.13/1.14
Mineland 1.15
Funkce hráč (1.4 - 1.15)
moderátor (1.15)
admin (1.15)
27/9/2021 5:15:51 · Š · E · R

Gold Cake, častěji zvaný Gold, je admin na serveru Mineland.eu.[1] Na serveru působil jako hráč střídavě již od roku 2013. Na verzi Mineland 1.15/1.16 patří mezi nejaktivnější hráče a pravidelně se velmi aktivně účastní Role Play eventů. Úspěšně kandidoval na post moderátora a byl zvolen také předsedou OMN, z funkce byl však sesazen po pokusu získat nadvládu nad Tswillinem.

Působnost na serveru

Mineland 1.15/1.16

Obchody

Pohled na obchodní dům OC Goldov

Gold je znám zejména pro své dominantní postavení na trhu. Velká tržní síla, kterou mu zajišťoval jeho důmyslný systém automatických farem a velmi lukrativní místo hned naproti spawnu, mu především v ranných fázích serveru umožňovalo ovlivňovat tržní cenu. Se vzestupem konkurence (především Doux Market), se Gold orientoval spíše na prodej cenných a složitě získatelných materiálů. Téměř po roce fungování obchodu (27. 12. 2020), však Gold Cake svůj obchod uzavřel a rozhodl se své lukrativní komerční prostory pronajímat zájemcům s vizí vytvořit vlastní obchodní centrum - OC Goldov. Před centrem se nachází literární admin lavička, na které často sedává 0xymor0n

Kariérní růst

Na verzi 1.15/1.16 začínal Gold jako obyčejný hráč, v dubnových volbách v roce 2020 úspěšně získal post moderátora. V prvním kole voleb získal nejvyšší počet kladných hlasů a společně se Scottym postoupili do druhého kola voleb. Průběh druhého kola byl velmi napínavý především pro příznivce Golda. Ten na svého soka ztrácel krátce před koncem sčítání už dost hlasů, na poslední chvíli však Gold Cake vývoj voleb zvrátil a úspěšně obhájil vítězství z prvního kola. Gold se svým zodpovědným přístupem k funkci vyznačoval především vysokým počtem zabanovaných hráčů za x-ray. Po necelých dvou měsících tak byl povýšen na post admina, kde doplnil OlCaponeho.

Kontroverze

Gold Cake na soudně nařízeném pochodu hanby po neúspěšném pokusu o obsazení Tswillinu

Na svém kontě má i několik kontroverzních situací. Většina z nich byla samozřejmě založená na křivých obviněních a nepodložených informacích. Mezi nejznámější patří kauza s kastrovanýma kočkama, prodej předražených roušek během první vlny coronaviru na Minelandu nebo pokus o převzetí Tswillinu pod vlastní zprávu.

Golde, ty hade, naval to zpět nebo ti stisknutím mého červeného enterového tlačítka smažu celý Etaven, stejně je velkej jak kráva.
— OlCapone, 6. 11. 2020, Vyjádření hlavy městského státu Tswillin

Obžalovaný Gold Cake se odsuzuje k odebrání pozice předsedy OMN, následně zaplatí 64 dia blocků jako náhradu pro postižené státy a největší trest bude Shame průvod po Tswillinu, kde si každej bude moci zařvat a hodit bramborou.
— David Andalou, 6. 11. 2020, Rozsudek válečného soudu

Memes

Odkazy

  1. Moderátor od 19. 4. 2020, admin od 13. 7. 2020