Literární admin lavička

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Literární adminská lavička
admin literary scamnum
Literární lavička v celé své kráse
Literární lavička v celé své kráse
Verze 1.15
Datum postavení 6. 11. 2020
Důvod postavení Prostor pro literární vyžití adminstva
Souřadnice x:-236 z:247
📍

Stát Tswillin
Stavitel Nadik
Účel lavička
17/4/2024 7:44:23 · Š · E · R

Literární admin lavička, známý bod, kde se nejčastěji zdržuje 0xymor0n, se nachází v hlavním městě - Tswillině, přímo před OC Goldov na náměstí Wiaz Allee. Lavička byla sestavena 0xymor0nem, protože mu ve Tswillině, centru všeho dění, chybělo místo, kde si může pohodlně sednout a ono dění z povzdálí sledovat.

Původně byla lavička jen postavená u jedné stěny Goldova obchodu. Po několika deštích a sušení 0xymor0nových knih u krbu v Monteblancu se však 0xymor0n s Gold Cakem dohodl na výstavbě malé stříšky nad lavičkou, čímž se stala ještě oblíbenějším 0xymor0novým místem.

Časem se proslulá lavička ale stávala čím dál, tím více oblíbeným místem. Někteří ji brali jako turistickou atrakci a sedali si vedle 0xymor0na, přičemž se cítili hrozně drsně, že je nevyhodil. Později se na 0xymor0na a další členy admin teamu, kteří si chtěli na lavičce odpočinout, začali hráči dívat jako na velevzácný exemplář v zoologické zahradě. Od toho momentu pojmenoval 0xymor0n tuto lavičku tak, jak ji známe dnes - Literární admin lavička.