Electrro

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Electrro_
Elektro, Baterka, Electro
140.png
Premium ano
První připojení 17. 4. 2022
Verze Mineland 1.18
Funkce hráč (1.18)
21/9/2022 22:31:14 · Š · E · R

Electrro_ je hráč na serveru Mineland a vládce státu Ruvalon. Je zakladatelem válečné pevnosti Denfereal umístněnou na jihozápadě Ruvalonu, ve které taky sídlí se zbytkem své rodiny. Je potomkem šlechtického rodu Van Verlon.

Působnost na serveru

Mineland 1.18

Události

2.5.2022 - povýšen do funkce kancléře státu, ekonomického rádce, zástupce státu na venek a hlavním obchodním stratégem
14.8.2022 - byl hlavním svolavatelem schůze Ruvalonu a Liaxusu ve věci obchodního propojení mezi státy, verdikt zatím nepadl
8.9.2022 - převzetí vlády nad Ruvalonem
10.9.2022 - organizátor a navrhovatel aliance s Esolijskou republikou, která byla taky založena

Denfereal

Electro je znám hlavně pro svou typickou vlastnost "megalomanství". Pořád chce víc a nezná význam slova "vzdát se". Jeho touha vlastnit nezná konce. Založení pevnosti Denfereal mělo připomenout, že i přes jeho mírumilovnost a obchodní nabídky, je schopen vzít si věci silou. Hlavní pointou založení této pevnosti, bylo připravení Ruvalonu ne jenom z ekonomického, ale i z válečného hlediska v případě nejvyšší nouze. Pevnost je pořád ve výstavbě, no věří se, že se nikdy nebude muset využít.

Obchodní vztahy

Jeho terčem obchodu je každý přátelský nebo neutrální stát. Největší zásilky, osobně dovezené do jiných států, byly shulkery calcitu, deepslatu, redstonu a suchých koralových bloků. Podle Electra je obchod bránou k lepšímu zítřku, proto se snaží splnit znění objednávky do posledního písmene. Důležitá je taky cena, kterou si vždycky může nejdřív určit zákazník, pak je na řadě případné vyjednávání, je-li cena příliš nízká. Poštovné a balné v ceně.

Já jsem obchodník, ne válečník. Avšak, ve stavu ohrožení, i peníze dokážou zasadit smrtelnou ránu.
— Electrro_, 5. 5. 2022, Rodinný rozhovor

Rodina

Rod Van Verlon je starý šlechtický rod, který se nedávno znovu vrátil na scénu. Electro zjistil svůj původ během čtení starých zápisků. Z tohoto rodu přežili pouze dva členové, Electro a jeho bratr pozut. Součástí rodiny je i Electrova manželka Neta a její bratr Nik.

Osobní život

Zbožňuje pejsky, pavouky, hady a velryby. Poslouchá klasickou hudbu, klavírové skladby. Oblíbenými skladateli jsou Mozart a Beethoven. Zajímá se o právní systém států, politiku, soudní moc a ekonomiku. Je bláznivý, optimistický, nemá rád pesimisty. Trpí sílným a pokročilým Radnatyho syndromem, proti kterému už započal svou léčbu.