Electrro

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Electrro_
Elektro, Baterka, Electro, elektráč, Electrro, Ele
140.png
Premium ano
První připojení 17. 4. 2022
Verze Mineland 1.18
Funkce hráč (1.18)
moderátor (1.18)
2/12/2023 21:51:29 · Š · E · R

Electrro_ ("Electro") je moderátor a wikipedista na serveru Mineland. Začínal na verzi Mineland 1.18. Do pozice moderátora byl povýšen pár dní po moderátorských volbách 2023, kde se umístnil na druhém místě.

Působení na serveru

Mineland 1.18

Základní informace

Electrro je businessman, politik a císař Ruvalonu. Zastává pozici protektora Flavoslávie, předsedu nejvyššího vedení konfederace Mormerské dohody, kterou založil, a momentálně taky zastává pozici nejvyššího soudce konfederace. Je zakladatelem válečné pevnosti Denfereal umístněnou na jihozápadě Ruvalonu, ve které taky sídlí se zbytkem své rodiny. Je potomkem šlechtického rodu van Verlon.

Electrro je znám hlavně pro svou typickou vlastnost "megalomanství". Pořád chce víc a nezná význam slova "vzdát se". Jeho touha vlastnit nezná konce. Založení pevnosti Denfereal mělo připomenout, že i přes jeho mírumilovnost a obchodní nabídky, je schopen vzít si věci silou. Hlavní pointou založení této pevnosti, bylo připravení Ruvalonu ne jenom z ekonomického, ale i z válečného hlediska v případě nejvyšší nouze. Pevnost je pořád ve výstavbě, no věří se, že se nikdy nebude muset využít.

Podrobné informace naleznete na stránce Denfereal.

Obchodní vztahy

Já jsem obchodník, ne válečník. Avšak, ve stavu ohrožení, i peníze dokážou zasadit smrtelnou ránu.
— Electrro_, 5. 5. 2022, Rodinný rozhovor

Rodina

Rod van Verlon je starý šlechtický rod, který se vrátil na scénu. Electro zjistil svůj původ během čtení starých zápisků od zakladatelky rodu. Z tohoto rodu přežili pouze dva členové, Electro a jeho bratr pozut. Součástí rodiny je i Electrova manželka Neta a její bratr Nik.

Podrobné informace naleznete na stránce Van Verlon.


Události

2. května 2022 – pondělí
Povýšen do funkce kancléře státu, ekonomického rádce, zástupce státu na venek a hlavním obchodním stratégem.
14. srpna 2022 – neděle
Byl hlavním svolavatelem schůze Ruvalonu a Liaxusu ve věci obchodního propojení mezi státy, návrh nebyl oficiálně přijat.
8. září 2022 – čtvrtek
Převzal vládu nad Ruvalonem.
10. září 2022 – sobota
Podepsal alianční smlouvu s Esolijskou republikou.
17. září 2022 – sobota
Předsedal schůzi mezi aliancí a Federativní republiky Flavoslávie ve věci vstupu Flavolsávie do aliance, návrh byl přijat.
8. října 2022 – sobota
Působil jako nejvyšší generál v bitce zvané "Stromoslávský konflikt"; ze začátku podporoval Flavoslávii, nakonec zastavil válečný pochod Ruvalonské armády, zastavil mobilizaci a napsal kapitulační smlouvu pro Flavoslávii, ve které se nacházeli mírové podmínky kapitulace Federativní republiky Flavoslávie; Ruvalonu byla odebrána zodpovědnost za zločiny
12. listopadu 2022 – sobota
Byla mu odebrána zákonodarná moc, omezená výkonná moc a přidána neomezená soudní moc po rozhodnutí ruvalonského parlamentu; Působnost jako nejvyšší kancléř a soudce Ruvalonu, ale s omezenými pravomocemi
11. prosince 2022 – neděle
Odkoupil většinu území Flavoslávie a změnil Ruvalon na Ruvalonské impérium; Stal se císařem Ruvalonské říše, kancléřem Severního Ruvalonu a protektorem Spojeného knížectví Flavoslávského a Weralnijského

Osobní život

Zbožňuje pejsky, pavouky, hady a velryby. Poslouchá klasickou hudbu, klavírové skladby. Oblíbenými skladateli jsou Mozart a Beethoven. Zajímá se o právní systém států, politiku, soudní moc a ekonomiku. Je bláznivý, optimistický, nemá rád pesimisty. Trpí sílným a pokročilým Radnatyho syndromem, proti kterému už započal svou léčbu.

Odkazy

Související články