Neta DV

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Neta_DV
Netička
140.png
Premium ano
První připojení 17. 4. 2022
Verze Mineland 1.18/1.19
Mineland 1.20
Funkce hráč (1.18 - 1.20)
7/4/2024 2:13:16 · Š · E · R

Neta_DV (Neta) je hráčka na serveru Mineland. Začínala na verzi Mineland 1.18.

Působení na serveru

Mineland 1.20

Je jednou z občanů Aedifellu. Zabydlela se ve vesnici v Aedifelské provincii Flosmoss na východě od hlavního města státu. Nakonec byla vesničany zvolena do funkce starostky.

15. prosince 2023 – pátek
Podílela se na založení kolonii s názvem Aedifell.
21. prosince 2023 – čtvrtek
Byla zvolena do funcke starostky vesnice, ve které se zabydlela a začala ji rekonstruovat.

Mineland 1.18/1.19

Základní informace

Neta byla občanka a vládní úřednice Ruvalonu. Po jmenování prvního kancléře Ruvalonu byla povýšena na pozici ministryně životního prostředí a zemědělství. Její hlavní úkol byl udržování průměrného počtu zvěřiny a snižování deforestace v říši. Byla manželkou Electrra, potomka šlechtického rodu van Verlon.

Podrobné informace naleznete na stránce Van Verlon.

Minulost

Začínala jako běžná farmářka na úpatí hory Mount Illith. Po nějakém čase na horu přivandroval mládenec, který se do ní zamiloval. Později začali budovat svoje obydlí, až z něj po mnoha dnech začali budovat pevnost, známou taky jako Denfereal. Mládenec byl Electrro, potomek rodu van Verlon a tehdejší kancléř Ruvalonu. Později se k tomuto obydlí přidal i Netin bratr Nik a Electrrův bratr pozut.

Podrobné informace naleznete na stránce Denfereal.


Události

3. května 2022 – úterý
Byla jmenována do funkce ministryňe životního prostředí a zemědělství.
11. prosince 2022 – neděle
Po založení Ruvalonského impéria se stala správkyní severní části Jižního Ruvalonu, senátorkou malého městečka Inis a mimo ministryně životního prostředí a zemědělství se stala první ministryní kultury.

Osobnost

Ve hře nerada těží a chodí na výpravy, ale moc ráda se stará o zvířátka a rostlinky, které se díky její péči mají opravdu dobře. Ačkoliv se to nezdá, Neta dokáže být opravdu přísná. Nemá ráda nepřijemné lidi a dokáže se hodně rychle naštvat nad stupiditou lidí.