Neta DV

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Neta_DV
Netička
140.png
Premium ano
První připojení 17. 4. 2022
Verze Mineland 1.18
Funkce hráč (1.18)
23/9/2023 11:38:02 · Š · E · R

Neta_DV (Neta) je hráčka na serveru Mineland. Začínala na verzi Mineland 1.18.

Působení na serveru

Mineland 1.18

Základní informace

Neta je občanka a vládní úřednicí Ruvalonu. Po jmenování prvního kancléře Ruvalonu byla povýšena na pozici ministryně životního prostředí a zemědělství. Její hlavní úkol je udržování průměrného počtu zvěřiny a snižování deforestace v říši. Je manželkou Electrra, potomka šlechtického rodu van Verlon.

SEE.png Podrobné informace naleznete na stránce Van Verlon.

Minulost

Začínala jako běžná farmářka na úpatí hory Mount Illith. Po nějakém čase na horu přivandroval mládenec, který se do ní zamiloval. Později začali budovat svoje obydlí, až z něj po mnoha dnech začali budovat pevnost, známou taky jako Denfereal. Mládenec byl Electrro, potomek rodu van Verlon a aktuální kancléř Ruvalonu. Později se k tomuto obydlí přidal i Netin bratr Nik a Electrrův bratr pozut.

SEE.png Podrobné informace naleznete na stránce Denfereal.


Události

3. května 2022 – úterý
Byla jmenována do funkce ministryňe životního prostředí a zemědělství.
11. prosince 2022 – neděle
Po založení Ruvalonského impéria se stala správkyní severní části Jižního Ruvalonu, senátorkou malého městečka Inis a mimo ministryně životního prostředí a zemědělství se stala první ministryní kultury.

Osobnost

Ačkoliv se to nezdá, Neta dokáže být opravdu přísná. Nemá ráda nepřijemné lidi a dokáže se hodně rychle naštvat nad stupiditou lidí. Největším strůjcem jejího hněvu je Electrro, který humor čerpá ze všeho.

Ja ťa dorazím, Electro!!
— Neta_DV, vždycky. 2022, Každý rozhovor