Velká Eraxusská zeď

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Velká Eraxusská zeď
Jeden z mnoha pohledů na velkolepou zeď.
Jeden z mnoha pohledů na velkolepou zeď.
Verze 1.15
Datum postavení 22. 4. 2020
Důvod postavení ochrana před propagandou Monteblanca
Souřadnice x:16 z:-2072
📍

Stát Eraxus
Stavitel Radnaty, Wulfnight, PowerPointMASTER, David Andalou
Účel obrana
17/4/2024 6:51:56 · Š · E · R

Velká Eraxusská zeď se rozkládá na hranicích mezi Eraxusem a Monteblancem. Její účel je ochrana Eraxusských občanů před vlivem propagandy Monteblanca.

Stavba

Počátek

Velká Eraxusská zeď se začala stavět 20. 4. 2020 po velmi vášnivém proslovu Radnatyho o státní hrdosti a potřebě se ochránit před vnějšími vlivy. Tak se tedy ujal společně s hráčem David Andalou stavět toto dílo.

Problémy se zásobováním

Přibližně ve 20% stavby už došel skoro všechen materiál na pokračování práce. Tehdy přispěchal na pomoc spřátelený stát Eraxusu, který poskytnul několik desítek stacků cobblestonu, čímž významně přispěl k urychlení výstavby.

Konečná fáze

Zakončení stavby se neslo v duchu deforestace, konečné úseky jsou totiž v lesích a muselo se vykácet spoustu stromů, které stály v cestě. Někteří znavení dělníci uvádějí, že při deforestaci zahlédli samotnou Crethu Trautenberg.

Počítání délky

Počítání probíhalo tak, že si hráč David Andalou osedlal koně, na kterém na Minelandu ještě nikdy nejel. Projel celé hradby a z výsledných statistik usoudil jejich přibližnou délku. Došlo se k číslu cca. 3300 bloků.