Sorami

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Sorami
Městský stát Sorami

Verze 1.20
Státní zřízení TBA
Status uznaný městský stát
Založeno 15. 12. 2023
Důvod založení stavba spawnu
Souřadnice x:-890 z:-2040

Správce 16.png David_Andalou
16.png Erikej
Doprava TBA
Zaměření správní
obchodní
Sloh TBA
Biomy TBA
Městské části TBA
Organizace OMN
14/7/2024 15:27:56 · Š · E · R
Dění okolo této stránky se stále vyvíjí.
Informace je třeba je se zvýšenou péčí aktualizovat a doplňovat.

Sorami je spawn město na verzi 1.20. Nachází se zde portály do těžebních dimenzí, hráčské obchody či budova OMN. Sorami se nachází na ostrově, v severní části mapy.

Historie

Vzhled města

Původní idea bylo vystavět město v asijském stylu, toto se například dochovalo použitím cherry stromu. Stavební styl se ale ke konci proměnil spíše na fantasy styl.

Hádka o jméno

Admin tým se v podstatě celý měsíc, co budovali novou verzi, hádali, jak se bude spawn město jmenovat. 0kap dlouhodobě protlačoval název Ling Mega Čing, což se zbytku admin týmu nelíbilo. Nakonec se admin tým nejednohlasně shodnul na názvu Sorami, které vymyslela Arlen, zejména kvůli časové tísni. Bylo totiž potřeba vyhotovit vote korunu a tím pádem donastavit admin shop.

Změna spawn pointu

Jako první byl vystavěn hrad, kde se nachází OMN a divadlo. Tato stavba však nabyla obrovské velikosti a komplikovanosti. Po několika událostech, kdy se i samotní členové admin týmu nemohli uvnitř hradu vyznat se rozhodlo pro vybudování podhradního městečka, kde byl nakonec spawn point umístěn.

Správa

Pluginovým správcem města Sorami je Admin Team, formálního, či RP správce nemá, nakolik tuto funkci vždy zastával 0kap, který již v této době nebyl příliš aktivní.

Zajímavá místa

Město je opět postaveno v typickém stylu Admin teamu, který především dbal na významný výskyt zejména různých srandiček, easter eggů. Proto tak byly vybudovány na spawnu všelijaká zákoutí, tajné místnosti a skryté odkazy.

Budovy

Budova OMN

Odkazy

Reference


Související články