Chêneholm

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Chêneholm
Pohled na rostoucí strom Chêne Vital
Pohled na rostoucí strom Chêne Vital
Verze 1.20
Postaven 2. 1. 2024
Důvod postavení soužití elfů a přírody
Souřadnice x:-666 z:1491

Stát Attalonie
Stavitel 16.png sirjunko16
22/4/2024 17:03:43 · Š · E · R

Chêneholm se nachází na východě ve státě Attalonie. Staví ho hráč sirjunko16.

Historie

Počátek

Chêneholm, starověké stromové město v srdci státu Attalonie, vzešlo z jedinečného spojení mezi elfy a přírodou. Příběh města začíná soudržností elfských kmenů, kteří pociťovali, že k životu potřebují město, které bude reflektovat jejich hlubokou spojitost s lesy a přírodou.
Vůdcové elfských kmenů se spojili a společně se rozhodli postavit město uprostřed lesů, kde vzrostl mohutný strom, zvaný Chêne Vital [Šene Vital]. Strom byl považován za posvátný a symbolem síly a života. Rozhodli se postavit domy ve větvích stromu, aby zachovali rovnováhu s přírodou.

Výstavba

Během staletí elfové pracovali na vytváření Chêneholmu, zasadili další magické stromy, které městu dodávaly sílu a kouzlo. Město se stalo centrem pro obchod, umění a magii, přičemž jeho obyvatelé žili v souladu s přírodou a respektovali každou formu života v lesích.
Chêneholm se stal místem, kde elfové z celé Attalonie hledali moudrost a vědění. Město se stalo považováno za ochránce lesů a přírody, a elfové byli oddaní svému městu stejně jako Chêne Vitalu.

Boje

V průběhu času prošlo Chêneholm výzvami, včetně útoků ze strany temných bytostí, které toužily po moci stromů. Ale elfové se spojili, aby chránili své město, a společně s magií lesů odolávali všem hrozbám.

Dnes

Dnes je Chêneholm známé středisko elfské kultury a moudrosti. Jeho věže a domy jsou ukryty mezi korunami stromů, a každý, kdo vstoupí do tohoto kouzelného města, cítí sílu spojení s přírodou a pokoj, který přináší život stromů. Stejně jako první elfové, kteří založili toto posvátné město.

Odkazy

Související články