Mormere

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Mormere
Hlavní město Ruvalonu, Mormír
Mormere pod rouškou noci
Mormere pod rouškou noci
Verze 1.18
Sídelní útvar město
Založen TBA
Důvod založení TBA
Zakladatel 16.png Electrro_
16.png Gold_Cake
16.png Kertyz
Souřadnice x:-765 z:-685
🏛️

Stát Ruvalon
Senátor 16.png pozut
Doprava železnice
pěší
Zaměření obytné
Sloh TBA
Biomy planiny
lesy
27/5/2024 14:51:36 · Š · E · R

Mormere (Mormír) je hlavní město Ruvalonu, nacházející se téměř uprostřed Jižního Ruvalonu. Tohle město začalo jako společný projekt Electrra, Gold_Cakea a Kertyze, avšak po některých roleplay událostech, kdy Gold_Cake a Kertyz odešli do jiného státu, bylo město dostavěno Electrrem.

Začátky

Výstavba hlavního města byl jeden z bodů zasedání nejvyšších představitelů Ruvalonu v době, kdy byl ještě triumvirátem. Po delší debatě se nakonec určilo místo, kde se bude město stavět. Paletu pro tohle město vybral tehdejší prezident Gold_Cake a vicekancléř Kertyz. Město je postaveno z modrého (warped), smrkového a dubového dřeva, křemene, kamenných cihel a prismarinu.

Budovy

Ve městě se nachází několik důležitých staveb, mimo obytných domů, které doplňují konstrukci celého města. Jednou z těchto staveb je muzeum, které se nachází uprostřed celého města, hned vedle náměstí. Dalšími budovami je radnice, soud, banka nebo i vyhlídková věž. Nad městem se tyčí největší budova ve městě - sídlo ruvalonského parlamentu.

Okolí

Přírodu kolem města tvoří výhradně stromy a louky. Nedaleko se nachází i začátek zimní oblasti, která vede k Stříbrným horám. Na severu za budovou ruvalonského parlamentu teče řeka Nerya, která se vlévá do jezera Locus. Na východní strane města teče řeka Norya, která se vlévá do moře. Na jihovýchodě od města se tyčí Hora Stvoření.

Zajímavosti

  • Ve měste Mormere byla uzavřena a podepsaná aliance mezi Esolii, Flavoslávií a Ruvalonem, dnes už známá jako konfederace Mormerské dohody.
  • Ve městě se plánuje tajný projekt, který zatím nikomu není znám
  • Banka tohoto města je úplně prázdná
  • Polovina domů zatím nemá interiér
Podrobné informace naleznete na stránce Mormerska dohoda.

Odkazy

Související články

Reference