Electrro

Z Mineland.eu | Wiki
(přesměrováno z Uživatel:Electrro)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Electrro_
Elektro, Baterka, Electro, elektráč, Electrro, Ele
140.png
Premium ano
První připojení 17. 4. 2022
Verze Mineland 1.18
Mineland 1.20
Funkce hráč (1.18)
moderátor (1.18-1.20)
14/7/2024 14:12:02 · Š · E · R

Electrro_ ("Electro") je moderátor a wikipedista na serveru Mineland. Začínal na verzi Mineland 1.18. Do pozice moderátora byl povýšen pár dní po moderátorských volbách 2023, kde se umístnil na druhém místě.

Působení na serveru

Mineland 1.20

Základní informace

Na této verzi zastává Electrro pozici magistra jedné z Aedifellských provincií, která se nachází v jižní části Aedifellu. Po založení kolonie a následně i státu se stal na 2 měsíce vrchním magistrem Aedifellu. Toto funkční období striktně rotuje mezi ostatními magistry.

Jako jeden ze zakladatelů Aedifellu se zapřísahal, že bude dělat vše pro to, aby krajina prosperovala a měla dobré vztahy s ostatními státy, což zatím vychází. Mimo jiné, je taky stavitelem hlavního města Aedifellu.

15. prosince 2023 – pátek
Založil kolonii na území později vzniklého státu Aedifell. Začal s přípravami a výstavbou hlavního města Aedifellu.
17. prosince 2023 – neděle
Kolonie byla mezinárodně uznána jako plnohodnotný stát. Electrro a ostatní magistři začali rozšiřovat území a zakládat provincie.

Mineland 1.18/1.19

Základní informace

Electrro byl businessman, politik a císař Ruvalonu. Zastával pozici protektora Flavoslávie, předsedu nejvyššího vedení konfederace Mormerské dohody, kterou založil, a taky pozici nejvyššího soudce konfederace. Byl zakladatelem válečné pevnosti Denfereal umístněnou na jihozápadě Ruvalonu, ve které taky sídlil se zbytkem své rodiny. Byl potomkem šlechtického rodu van Verlon.

Electrro byl znám hlavně pro svou typickou vlastnost "megalomanství". Pořád chtěl víc a neznal význam slova "vzdát se". Jeho touha vlastnit neznala konce. Založení pevnosti Denfereal mělo připomenout, že i přes jeho mírumilovnost a obchodní nabídky, byl schopen vzít si věci silou. Hlavní pointou založení této pevnosti, bylo připravení Ruvalonu ne jenom z ekonomického, ale i z válečného hlediska v případě nejvyšší nouze. Pevnost nakonec dokončena nebyla.

Podrobné informace naleznete na stránce Denfereal.

Obchodní vztahy

Já jsem obchodník, ne válečník. Avšak, ve stavu ohrožení, i peníze dokážou zasadit smrtelnou ránu.
— Electrro_, 5. 5. 2022, Rodinný rozhovor

Rodina

Rod van Verlon byl starý šlechtický rod, který se vrátil na scénu. Electro zjistil svůj původ během čtení starých zápisků od zakladatelky rodu. Z tohoto rodu přežili pouze dva členové, Electro a jeho bratr pozut. Součástí rodiny byla i Electrova manželka Neta a její bratr Nik.

Podrobné informace naleznete na stránce Van Verlon.

Události

2. května 2022 – pondělí
Povýšen do funkce kancléře státu, ekonomického rádce, zástupce státu na venek a hlavním obchodním stratégem.
14. srpna 2022 – neděle
Byl hlavním svolavatelem schůze Ruvalonu a Liaxusu ve věci obchodního propojení mezi státy, návrh nebyl oficiálně přijat.
8. září 2022 – čtvrtek
Převzal vládu nad Ruvalonem.
10. září 2022 – sobota
Podepsal alianční smlouvu s Esolijskou republikou.
17. září 2022 – sobota
Předsedal schůzi mezi aliancí a Federativní republiky Flavoslávie ve věci vstupu Flavolsávie do aliance, návrh byl přijat.
8. října 2022 – sobota
Působil jako nejvyšší generál v bitce zvané "Stromoslávský konflikt"; ze začátku podporoval Flavoslávii, nakonec zastavil válečný pochod Ruvalonské armády, zastavil mobilizaci a napsal kapitulační smlouvu pro Flavoslávii, ve které se nacházeli mírové podmínky kapitulace Federativní republiky Flavoslávie; Ruvalonu byla odebrána zodpovědnost za zločiny
12. listopadu 2022 – sobota
Byla mu odebrána zákonodarná moc, omezená výkonná moc a přidána neomezená soudní moc po rozhodnutí ruvalonského parlamentu; Působnost jako nejvyšší kancléř a soudce Ruvalonu, ale s omezenými pravomocemi
11. prosince 2022 – neděle
Odkoupil většinu území Flavoslávie a změnil Ruvalon na Ruvalonské impérium; Stal se císařem Ruvalonské říše, kancléřem Severního Ruvalonu a protektorem Spojeného knížectví Flavoslávského a Weralnijského
10. prosince 2023 – neděle
Rok po jeho jmenování do funkce císaře si politické roztršky, mezinárodní problémy a hrozící války, vybrali svou daň. Byl znám pro své nepoctivé obchody, politické ovlivňování a touhou stát se pánem všech tří států konfederace. Electrra nakonec dostihla a přemohla jeho vlastní minulost, kterou proseděl na trůně Ruvalonského impéria a ve své kanceláři si vzal život.

Odkazy

Související články

Mineland 1.20

Mineland 1.18 - 1.20