Tento článek patří mezi nejlepší články na Mineland Wiki.

Stromoslávský konflikt

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Stromoslávský konflikt
Těžké boje u stromu
Těžké boje u stromu
Verze 1.18
Typ válečný konflikt
Od 8. 10. 2022
Do 8. 10. 2022
Souřadnice x:-640 z:-2000

Stát Flavoslavia
Příčina Rozepře mezi Raymenem a Majklem
Výsledek OMN uznalo Stromoslávii za samostatnný stát

Strany
Státy Útočníků Státy Obránců
Flavoslavia
Ruvalon
Stromoslávie
Liaxus
Sharlam
Awiria
Škody
cca 10 padlých bojovníků cca 10 padlých bojovníků
21/4/2024 1:25:17 · Š · E · R


Stromoslávský konflikt byl roleplay incident, který se odehrál v důsledku s hádkami mezi hráči Raymen22 a Majkl48. Raymen požadoval odsunutí Majklova stromu, to však bylo Admin týmem zamítnuto. Vyvinul se z toho konflikt.

Průběh

Předehra

Admin Team se rozhodl parodicky obsadit Majklův strom, který ovázali řetězi a vyhlásili, že je Majklův strom přírodní památka a nikam se odsouvat nemůže.
Na to zareagoval Raymen, který s pár lidmi přišli ke stromu v ušankách a se zbraněmi. Poté umístili do zpravodajství zprávu o úspěšném zpacifikování admin týmu. To však nebyla pravda a začaly vznikat boje mezi Raymenem a Arlen, která svým trojzubcem bránila strom. Po pár chvílích už u stromu probíhaly plnohodnotné koordinované boje.

Bitva

Síly byly poměrně vyrovnané. Liaxus přijal v urychleném řízení do své aliance stát Awiria, kterou vedl Gold_Cake. Díky tomu získali ochránci stromu cennou sílu navíc. Esolie, stát Mormerské dohody, zůstala mimo boj, protože nikdo z jejich lidí nechtěl poskytnout válečnou pomoc Flavoslavii.

Po delších bojích se nakonec stanovila mimo RP časová lhůta pro konec bojů, aby se neválčilo celé hodiny. K vypršení lhůty však nedošlo, protože se kancléř Electrro_ rozhodl odvolat Ruvalonské síly z konfliktu a začal vyzývat k ukončení bojů, s čímž aliance Liaxus-Sharlam-Awirie souhlasila a následně i oslabený Raymen22 za Flavoslávii. Boje tak byly zastaveny a všechny vedoucí figury konfliktu se vydali do Arsteimu, kde začalo mimořádné jednání.

Spáchané zločiny

Federativní republika Flavoslavie spáchala zločiny ve věci útoku na národní památku a neustálé útoky na obránce; pomocí dynamitu vážně poškodili strom, což rozhněvalo opravdu veliké množství obránců, dokonce i spojenců,
Ruvalonská republika spáchala zločin výpomoci Flavoslavii s útokem; později útok odvolala ve jménu zdravého rozumu.
Awirie spáchala válečný zločin, když prezident Gold_Cake zaútočil na odzbrojené vojáky (civilisty), kteří chtěli jednat (málem je zabil).

Mimořádná schůze OMN

David_Andalou se souhlasem Raymena navrhl odročit jednání, než se uspořádá plnohodnotná schůze. Do té doby se měl Raymen k rebelující provincii Stromoslávie chovat jako k cizímu neutrálnímu státu. S tím Raymen souhlasil. Electrro_ byl požádán o svolání schůze Mormerské dohody za přítomnosti představitelů OMN, aby se dojednali důležité kroky, které Flavoslavie podstoupí.

Schůze OMN a osud Stromoslávie

22.10.2022 bylo zasedání OMN s velikým počtem členů. Po skoro hodinové rozpravě
se vynesl rozsudek na základě hlasování.

Stromoslávie se stala uznaným a samostatným státem na území Flavoslávie. S tímhle rozhodnutím přišli mnohé námitky a nepřijemné ohlasy od členů Mormerské dohody a jednotlivě od vedení Flavoslávie. Po zasedání Mormerské dohody za přítomnosti předsedů OMN a některých představiutelů států aliance Liaxus-Sharlam-Awirie, se nakonec dospělo ke konečnému rozhodnutí.
Stromoslávie nezískala původní oblast, o kterou si žádala, ale pouze určitou část dané oblasti. Tímhle se uzavřela přátelská dohoda o neútočení na Stromoslávii a uznání její nezávislosti.

Jednání OMN

Odkazy

Související články

Reference