Raymen22

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Raymen22
140.png
Premium ano
Verze Mineland 1.15/1.16
Mineland 1.18
Funkce hráč
13/4/2024 18:09:59 · Š · E · R

Raymen22 je hráčem na serveru Mineland a prezident státu Flavoslávie. Jeho první období skončilo 5.2.2022, kdy byl ve volbách poražen hráčem Max_Max_123. Své druhé volební období započal 17.9.2022, kdy spáchal coup d'état a svrhnul tamního císaře Krtka. Během své vlády podepsal smlouvu a vstoupil do Mormerské dohody.

Působnost na serveru

Mineland 1.15-1.16

Mineland 1.18

Osobnost

Raymen je opravdu silně zapálený řečník, pokud se jedná o klidné debaty. Je oddaný svému národu a Slunci svitícímu nad Flavoslavii. Snaží se obnovit řád a pořádek ve Flavoslavii, s čímž mu pomáha stát Ruvalon, aby šlo všechno rychle a Flavoslavie se postavila na nohy. Raymen nemá rád lháře a dost si zakládá na důveře, kterou když jednou člověk ztratí, už ji tak lehce nezíská.

Kontroverzní události

Soudní spor o majetek Flavoslavie - 8.10.2022

Byl předvolán před soud OMN, kde se řešilo dělení majetku mezi ním a hráči Majklem a sutrikem, kteří se rozhodli opustit Flavoslavii a vzít si svůj majetek sebou. Soudu se ujal Gold_Cake, který měl za úkol rozhodnout v této těžké situaci. Po dohodě s ostatními členy OMN se vynesl rozsudek, ve kterém se majetek má rozdělit na půlku. Stavby nebo materiál z nich si Majkl se sutrikem mohli rozebrat a vzít sebou.

Útok na národní památku - 8.10.2022

V den soudu, který dopadl podle všech dobře, se stala další kontroverzní situace. Raymen chtěl, aby si Majkl vzal se sebou i jeho strom, který byl památkou Flavoslávie. Admin Team tenhle přesun neschválil. Raymen se s dalšími lidmi vyzbrojil a přesunuli se ke stromu. Tahle neškodná situace ukázat, že se nesouhlasí, aby strom zůstal ve Flavoslávii, se vyústila k velikým bojům, kde na jedné straně bojovali Obránci stromu (aliance Liaxus-Sharlam-Awiria) a na druhé straně Flavoslávie s podporou Ruvalonu. Po tuhém boji, ruvalonský kancléř Electrro zastavil útoky ze strany Ruvalonu, přikázal Flavoslavii zastavit ofenzívu a vyzval Obránce stromu k mírovému řešení. Uskutečnilo se zasedání OMN, kde každý řekl svůj názor k věci. Ruvalon slíbil, že zařídí, aby Flavoslavie na čele s Raymenem akceptovala mírové podmínky.

Podepsání dohody

Raymen ve jménu Flavoslávie, za přitomnosti Flavoslavské vlády, podepsal smlouvu o vstupu do Mormerské dohody, obchodní a sociální aliance. Tímhle začala nová éra pro Flavoslávii, jelikož státy Mormerské dohody se navzájem silně podporují, v stavitelském a materiálním sektoru. Válečný sektor je na dobrovolném rozhodnutí.