Stromoslávie

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Stromoslávie
Majklova země divů, Stromoslavia

Verze 1.18
Státní zřízení N/A
Status částečně uznaný stát
Založena 26. 10. 2022
Důvod založení hlasování OMN
Zanikla 3. 1. 2023
Důvod zániku psychický kolaps správce státu
Souřadnice x:-647 z:-2000

Správce 16.png Majkl48
Doprava cesta
Zaměření výstavba a udržování stromečku
Sloh mahosismus
Biomy forest
8/7/2024 18:40:52 · Š · E · R

Stromoslávie byl stát na Minelandu 1.18, který byl na podzim 2022 hlavním tématem takřka všech zpravodajských plátků.

Vznik státu

Majklův strom byla obrovská stavba ve slohu mahosismus. Jednalo se o nejdelší a jeden z největších Flavoslávských mahosistických projektů, proto bylo na strom nahlíženo často se měnící Flavoslávskou vládou negativně. Tento konflikt vygradoval bojem, který je známý jako Stromoslávský konflikt. Po jeho konání se uspořádala OMN, díky které tento stát vznikl.

Majkl 29.12.2021 prezentuje svůj nový plán na strom členovi AT

Stavby

Podrobné informace naleznete na stránce Majklův strom.

Kromě velkého stromu zde byla vystavěna i vesnička, v níž byly použity bloky z updatu 1.19

Vesnička s 1.19 prvky

Zánik státu

Z důvodu příliš dlouhé výstavby stromu byl na Majkla ze všech stran vyvíjen tlak, aby byl už jeho strom dokončen. Majkl si místo stromu ovšem stavěl guardian farmu a když se začalo debatovat o stromu, vymlouval se, že nemá čas. Když pak Majkl zjistil, že ztratil územní a stavěcí práva na zahraniční okolí kolem jeho státu kvůli převzetí území Ruvalonem, rozhodl se na protest a na truc svůj strom spálit.

Majklův strom v plamenech
Hlavu Stromoslávie Majkla včera potkal psychický kolaps. Díky územním změnám přišla Flavoslávie o spoustu území, které nyní převzal Ruvalon. Tím pádem zanikly i smlouvy a rozhodnutí OMN, které upravovalo vztahy a územní plány mezi Stromoslávií a Flavoslávií. Bylo tak potřeba, aby Majkl vyjednal nové územní podmínky s Ruvalonem.

Něco takového ale Stromoslávský šéf odmítl akceptovat, dožadoval se více území a neustále zmiňoval rozhodnutí OMN, které se ale netýká Ruvalonského území a tak není v platnosti, ale jeho chování odradilo Ruvalonské představitele ke komunikaci s nim. Majkl byl vyzván aby se uklidnil a že se bude o území jednat později. To však Majkla nezastavilo a rozhodl se performativně podpálit svůj strom, který do hodiny lehnul popelem. (Jeho zbytky však nechal ve vzduchu a velmi to hyzdí okolní krajinu) Choval se poté velmi arogantně a vyhrožoval Ruvalonu, že tento spor znovu potáhne před OMN, kde si Majkl věří, že by mohl získat více území. Majklova pozice se však na poli OMN změnila a dnes by nejspíš takový návrh neprošel.

Celá OMN napjatě hledí ke Stromoslávii a my jsme se zeptali představitele OMN, jak by se tato situace mohla dál vyvíjet.

"Protože Stromoslávie vznikla čistě pro ochranu stromu, který nyní lehnul popelem, budeme jednat o případném zapojení Stromoslávie zpět ke Flavoslávii pod Maxovu nadvládu. To jsou ale zatím pouze neprojednané záležitosti a vše závisí na domluvě."

"Takový konflikt nemá obdoby a je to zatím největší hrot, který tu byl od doby přestěhování do Arsteimských oblastí. Velmi mě mrzí, že se správce státu Stromoslávie neumí chovat. I proto jsme ho vyzvali o odložení řešení této záležitosti, aby vychladnul." - Vyjádřil se zástupce Liaxusu, David_Andalou, který se snažil dělat mediátora mezi Ruvalonem a Stromoslávií, ale neúspěšně.

— Andaluský Pes, 22.12.2022

Protože už Majklův strom neexistoval, nebyly důvody aby stát Stromoslávie existoval. Proto se po domluvě s Majklem rozhodl AT tento stát připojit zpět ke Flavoslávii.

Reference


Odkazy