Dawmoor

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Dawmoor
Přístavní město Ruvalonu
Dawmoor za dešťového dne
Dawmoor za dešťového dne
Verze 1.18
Sídelní útvar město
Založen TBA
Důvod založení Vylepšení původního města
Zakladatel 16.png Electrro_
16.png Max_Max_123
Souřadnice x:-410 z:-2155
🏛️

Stát Ruvalon
Senátor 16.png Max_Max_123
Doprava lodní
pěší
Zaměření obytné
obchodní
Sloh přístavní město
Biomy planiny
19/4/2024 1:46:01 · Š · E · R

Dawmoor (Dawmůr) je největší přístavní město Ruvalonu. Nachází se v Severním Ruvalonu u pobřeží moře. Město Dawmoor vzniklo na troskách města Throneronsk, bývalého hlavního města Flavoslávie.

Historie

Město Dawmoor má bohatou historii. Po Stromoslávském konfliktu se hlavní město Throneronsk zničilo, z důvodu častých připomínek Flavoslávských občanů, že je ošklivé. Tehdejší prezident Max s pomocí ruvalonského kancléře Electrra začali s výstavbou nového hlavního města. Po nějaké době se uskutečnil největší obchod téhle verze Minelandu a Electrro odkoupil velikou část území Flavoslávie, čímž z Ruvalonu udělal impérium a rozdělil ho na dvě části. Právě Severní Ruvalon, kde je toto město postaveno, se nachází na území bývalé Flavoslávie. Tímto obchodem Flavoslávie nezanikla a stalo se z ní takzvané Spojené knížectví Flavoslávské a Weralnijské, kterému vládne kníže Max. Později bylo město přejmenováno z Throneronsk na Dawmoor.

Okolí

Kolem tohoto města se nachází pouze planiny a menší kopce. Tímto městem protéká řeka Ruvylia, která protéká Flavoslávií a vlévá se do moře. Město leží na pobřeží Maxova zálivu, který tak bylo pojmenován na počest Maxe, kterému tato oblast kdysi patřila.

Odkazy

Související články

Reference