Aelytronet

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

           

Z Minelandu Ze světa Z internetů

Home > Z Minelandu

„Táhni, cizáku!“, „Co tu chce ten hloupej Pakokos?“, „Tady to je moje jeskyně a ne tvoje!“ a další odpornosti. Odhalili jsme exkluzivně dění, které předcházelo integraci území Pakokose do nově vzniklého státu Ceviche.

Pro, 25, 2023

číst více >>>

Aelytronet a kvalitní žurnalistika je zpět – Objevili jsme exkluzivní materiály dokazující existenci líhně neonacismu na serveru!!! Vedení státu Liaxus přistiženo při podivných mýtických rituálech.

Led, 02, 2022

číst více >>>

Šok!!!! Unikla fotografie, na kterém je zachycen nový hlavní admin David_Andalou na ostrově Golda Epsteina!! Opozice bude říkat fotomontáž, ale záběry pochází z velmi důvěryhodných zdrojů. Tohle vám tradiční média neukážou.

Srp, 12, 2020

číst více >>>

Skandál!!! Elrodská dohoda vyprovokovala krizi v Uroku! Kdy mocipáni Kradnetady a transDavid budou chtít ovládnout celý svět? Máme unikátní informace, které před vámi chtěli utajit! Šokující svědectví členů ED, kteří se nám anonymně svěřili o pořádcích, které v organizaci panují!

Čer, 03, 2020

číst více >>>

Radnaty a ThunderTom si v tajném dodatku Elrodské dohody plánujou přerozdělit území státu Urok! Politické machinace v přímém přenosu!!! Lide Urocký, braň se! Zjistili jsme pro vás exkluzivní informace přímo z místa podpisu! Je osud severu mapy zpečetěnen?

Kvě, 12, 2020

číst více >>>

Pravá podstata Radnatyho odhalena! Rozmach Eraxusu je podmíněn otrockou prací! Tajné informace, které se nikdo neměl dozvědět! Jaký je hlavní účel Velké Eraxusské zdi??? Blamáž a konspirace ohledně NMO – New Mineland Order! Co nám ještě tají??????

Dub, 23, 2020

číst více >>>

Kandidát na moderátora MrOndie nemohl z důvodu nevolnosti dokončit debatu v divadle! Jak se to projeví na výsledku voleb? Žhavé tipy koho volit! Volební infoservis Aelytronetu. Známe jméno budoucího moderátora!

Dub, 13, 2020

číst více >>>


Vláda pevné ruky Lea je u konce??? Co vedlo Admin Team k vylášení voleb na post moderátora? Kdo nejvíce platí za volební kampaň? Špinavé praktiky jednotlivých kandidátů. Exkluzivní informace, které vám jinde neřeknou!!!

Dub, 06, 2020

číst více >>>

ŠOK! George Choroš a endozednáři v pozadí převratu v Kagasawanu!!! Co nám povstalci tají? Jaké jsou reálné zájmy těžebních společností z Enderwatcherslandu o výhodná ložiska rud v regionu Ouestfer???

Dub, 02, 2020

číst více >>>

AEL News (Associated Economic Liberal News) je nezávislý internetový zpravodajský portál připravovaný našimi krajany žijícími v Leaderlandu, Pussii a v Cruriquii. Přinášíme informace z alternativních zdrojů, dešifrujeme politické události, dezinformace a mediální propagandu a píšeme o dopadech a souvislostech. U nás píšeme bez cenzury, bez politické korektnosti, bez servilnich postojů k palčivým problémům z domova i ze světa.


Veškeré články jsou díly příslušných autorů.

CONTACT DETAILS

Associated Economic Liberal News, LLC
69 Vorfahrtsstraße, 4th floor
Arsteim, ARS 10001


Phone: +1 (100) 420 696 969

© Copyright 2024 Associated Economic Liberal News, LLC

Spolupráce | Ochrana soukromí | DMCA | Reklama | Kontakt