Aelytronet/1.20/001

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

           

Z Minelandu Ze světa Z internetů

Home > Z Minelandu > Aelytronet a kvalitní žurnalistika je zpět – Získali jsme exkluzivní materiály dokazující...

„Táhni, cizáku!“, „Co tu chce ten hloupej Pakokos?“, „Tady to je moje jeskyně a ne tvoje!“ a další odpornosti. Odhalili jsme exkluzivně dění, které předcházelo integraci území Pakokose do nově vzniklého státu Ceviche.

Pro, 25, 2023

Ceviche se snaží prezentovat jako prosperující stát, který přijímá každého aktivního hráče v jeho okolí, který má zájem se podílet na společném blahu všech občanů. Naše redakce ovšem zjistila, že tomu tak nebylo vždy. V našem médiu zprofanovaný občan Zlatoslav totiž dle našich exkluzivních informací vylil před integrací jednoho z nových občanů řeky hněvu a snažil se maximálně zabránit jeho přijetí.

Pakokos se od začátku mapy ubydlel v klidné taize, kde si chtěl pouze postavit skromné obydlí a zvelebovat okolí. Žít v klidu, v souladu s přírodou. To ovšem netušil, že v jeho přímém sousedství se nachází jeden z expertů na špatné sousedské vztahy, Zlatoslav, dříve spíše známý jako Gold_Cake. Ten od začátku avizoval, že Pakokose na území budoucího státu nechce a že se ubydlel v území, se kterým on sám má velké plány. Jeho ryze invazivní toxické metody se tak projevily již v prvních hodinách hraní na nové mapě, dávno před tím než si vyrobil na všechny lukrativní předměty automatické farmy a než stihl zruinovat hráčskou morálku skrze jeho vyhlášené Shulkery štěstěny. Naštěstí po zásahu dalších občanů státu Ceviche se nakonec Zlatoslavovy exulativní manýry neprojevily a Pakokos byl do státu přijat. Nezbývá tedy doufat, že Zlatoslav nebude mít v sílícím Ceviche vyšší moc a že sousedské vztahy, které se navenek snaží všichni občané státu Ceviche prezentovat, se budou zlepšovat i v rámci vnitrostátní politiky.


-VK-

Šéfredaktor AE News

AEL News (Associated Economic Liberal News) je nezávislý internetový zpravodajský portál připravovaný našimi krajany žijícími v Leaderlandu, Pussii a v Cruriquii. Přinášíme informace z alternativních zdrojů, dešifrujeme politické události, dezinformace a mediální propagandu a píšeme o dopadech a souvislostech. U nás píšeme bez cenzury, bez politické korektnosti, bez servilnich postojů k palčivým problémům z domova i ze světa.


Veškeré články jsou díly příslušných autorů.

CONTACT DETAILS

Associated Economic Liberal News, LLC
69 Vorfahrtsstraße, 4th floor
Arsteim, ARS 10001


Phone: +1 (100) 420 696 969

© Copyright 2024 Associated Economic Liberal News, LLC

Spolupráce | Ochrana soukromí | DMCA | Reklama | Kontakt