Aelytronet/003

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

           

Z Minelandu Ze světa Z internetů

Home > Z Minelandu

Kandidát na moderátora MrOndie nemohl z důvodu nevolnosti dokončit debatu v divadle! Jak se to projeví na výsledku voleb? Žhavé tipy koho volit! Volební infoservis Aelytronetu. Známe jméno budoucího moderátora!

Dub, 13, 2020

Kandidátovi na moderátora, hráči MrOndie se v průběhu debaty udělalo nevolno a byl donucen opustit sál. Uvedla to pro MTK tisková mluvčí tswillinského divadla. MrOndie dle jejích slov během debaty nepůsobil zdravě, různě se motal, mlel nějaké řeči o údajném státu Kagawasan a poté zkolaboval. Zdravotník, který přispěchal na pomoc konstatoval nutnost okamžitě převézt kandidáta do nemocnice, aby se vyléčil. Účastníci debaty popsali zážitek jako velmi nepříjemný: „On se tam tak různě motal, působil opile. Šla z něj až hrůza.“, sdělila redakci seniorka ze Southportu, která se debaty účastnila.

Debata ukázala silné i slabé stránky jednotlivých kandidátů. Ještě v ten den ráno oznámil Siffusan odstoupení z kandidatury na post moderátora a chvíli před začátkem oznámil ByJirka, že se voleb nezúčastní. Superdebaty se tak účastnily dva armorstandy a pět zbylých kandidátů. Gold_Cake působil strojeně, Kralik místy vypadal, že afkuje a odpovídal dost neurčitě. Takovej minelandí pan Fíkus. Krtkuv_dort byl generátor bizáru a zaručeně působil nejhumorněji. Scottyman99CZ místy připomínal spíše mluvčího Golda. V zákulisí se spekuluje již o možných moderátorech a vyskytují se i informace z alternativních proudů, že volby jsou podvrh a Admin Team si dosadí koho chce. Hnus. Já bych ty Admin Teamy zakázala.

V závěru bych chtěl někoho doporučit volit, všichni jsou ale nevýrazní a nezajímaví a stejně nic neprosadí, protože to jsou politici, kterým jde jen o moc a o nahrabání si do vlastních kapes.


-VK-

Šéfredaktor AE News

AEL News (Associated Economic Liberal News) je nezávislý internetový zpravodajský portál připravovaný našimi krajany žijícími v Leaderlandu, Pussii a v Cruriquii. Přinášíme informace z alternativních zdrojů, dešifrujeme politické události, dezinformace a mediální propagandu a píšeme o dopadech a souvislostech. U nás píšeme bez cenzury, bez politické korektnosti, bez servilnich postojů k palčivým problémům z domova i ze světa.


Veškeré články jsou díly příslušných autorů.

CONTACT DETAILS

Associated Economic Liberal News, LLC
69 Vorfahrtsstraße, 4th floor
Arsteim, ARS 10001


Phone: +1 (100) 420 696 969

© Copyright 2024 Associated Economic Liberal News, LLC

Spolupráce | Ochrana soukromí | DMCA | Reklama | Kontakt