Aelytronet/002

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

           

Z Minelandu Ze světa Z internetů

Home > Z Minelandu > Vláda pevné ruky Lea je u konce??? Co vedlo Admin Team k vylášení voleb na post moderátora? Kdo nejvíce platí za volební kampaň? Špinavé praktiky jednotlivých kandidátů. Exkluzivní informace, které vám jinde neřeknou!!!

Vláda pevné ruky Lea je u konce??? Co vedlo Admin Team k vylášení voleb na post moderátora? Kdo nejvíce platí za volební kampaň? Špinavé praktiky jednotlivých kandidátů. Exkluzivní informace, které vám jinde neřeknou!!!

Dub, 06, 2020

Posledních pár dní se na Minelandu neřeší nic jiného než nadcházející volby. Naše redakce zjistila exkluzivní informace o kandidátech a jejich praktikách. Kdo z nich má zájem na teplé místečko v Admin Teamu? A co vlastně vedlo Admin Team k změně systému získávání moderátorů???

Kandidáti mohou od neděle 5. dubna podávat své přihlášky, superdebata kandidátů se koná v neděli 12. 4. 2020 od 18:00 v tswillinském divadle. Dle našich informací bude zamezeno posluchačům klást otázky přímo a Admin Team bude dopředu vybírat palčivá témata, přes která bude útočit na jednotlivé kandidáty!!! Je skutečně svoboda slova na Minelandu ohrožena, jak to již dávno předpověděl Majkl48??? Vyplní se konečně proroctví Baby Majkly?

Včera probíhal bleskový průzkum mezi hráči na serveru, který ukázal další problém. Kupčení s hlasy a kupování průzkumů. Dle posledních informací od nejmenovaného zdroje v agentuře Kantar ML se manipuluje s průzkumy aby se vybraní kandidáti vůbec dostali na viditelná místa. Ellderkoo údajně získal méně hlasů, které ho daly pod klauzuli, nicméně byl "posílen", aby konkuroval Gold_Cakeovi! Dortík ale také má máslo na hlavě! Údajně slibuje raketky zdarma v případě jeho zvolení moderátorem, to by znamenalo porušení pravidel!!!

Kralik přístup do tajemné databáze prohřešků?

Admin Team velmi dlouhou dobu schomažďoval hnůj na případné kandidáty a nyní hodlá tohoto hnoje využít ve velkém v nadcházející superdebatě? Naší redakci se do rukou dostal screenshot, který poukazuje na potencionální backdoor této listiny ze strany jednoho z kandidátů! Snaží si snad Kralik dopředu zjistit případné peprné otázky a připravit si odpovědi???

Zůstaňte věrní našemu objektivnímu zpravodajství!!! Nepodléháme tlakům jako jiná periodika! Jsme tu pro vás! Jsme nezávislí! Jsme Aelytronet.


-VK-

Šéfredaktor AE News

AEL News (Associated Economic Liberal News) je nezávislý internetový zpravodajský portál připravovaný našimi krajany žijícími v Leaderlandu, Pussii a v Cruriquii. Přinášíme informace z alternativních zdrojů, dešifrujeme politické události, dezinformace a mediální propagandu a píšeme o dopadech a souvislostech. U nás píšeme bez cenzury, bez politické korektnosti, bez servilnich postojů k palčivým problémům z domova i ze světa.


Veškeré články jsou díly příslušných autorů.

CONTACT DETAILS

Associated Economic Liberal News, LLC
69 Vorfahrtsstraße, 4th floor
Arsteim, ARS 10001


Phone: +1 (100) 420 696 969

© Copyright 2024 Associated Economic Liberal News, LLC

Spolupráce | Ochrana soukromí | DMCA | Reklama | Kontakt