Aelytronet/001

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

           

Z Minelandu Ze světa Z internetů

Home > Z Minelandu > ŠOK! George Choroš a endozednáři v pozadí převratu v Kagasawanu!!! Co nám povstalci tají? ...

ŠOK! George Choroš a endozednáři v pozadí převratu v Kagasawanu!!! Co nám povstalci tají? Jaké jsou reálné zájmy těžebních společností z Enderwatcherslandu o výhodná ložiska rud v regionu Ouestfer???

Dub, 2, 2020

Podle našeho dobře informovaného zdroje z vysokých kruhů okolo imperátora Etavenu nebyl vznik konfliktu o Kagawasan náhoda! Jednalo se předem připravený puč řízený Enderwatcherslandem, který je přímo ovládán magnátem Georgem Chorošem. Už od začátku bylo jasné, že na povstání proti mírumilovnému prezidentu Leovi něco nesedí. Byla to zejména vysoká angažovanost cizích velmocí. Ovšem až nyní je zřejmé, že za nitky tahal celou dobu někdo jiný. A naše redakce se ptá: Kdo měl zájem na vzniku konfliktu ve státu, který byl velmi stabilní? Komu hraje do karet současná nestabilita? Kdo se snaží ovládnout nerostné bohatství v oblasti, kterou ovládli povstalci???

Pravda je často blíž než si dovedeme představit. Ano, i tentokrát je v konfliktu zapojen tswillinský magnát a filantrop George Choroš, který si jistě brousí zuby, na southportlandské nerostné suroviny, kterými region Ouestfer oplývá. Dle zákulisních informací měli MrOndie a DoubySoid vyměnit exkluzivní práva pro těžební společnosti za přísun kapitálu a zbraní na jejich povstaleckou činnost. Potvrzuje to i ukořistěný Shulker Box, který dle našich informací pochází přímo od CrazyFoba!!! Problémem na dále zůstává samotná těžba surovin. Pokud by se zahraniční společnosti opravdu pokusily na daném území něco těžit, tak by se vystavovali nebezpečí, že Southportland může kdykoliv intervenovat v oblasti a zabavit jim veškerou techniku. A myslíte, že i toto je schopné tyto nenažrané endozednáře odradit??? To jste nejspíš na našem listu poprvé!!!

Konflikt vypukl 1. dubna 2020. Ne, to není apríl. A lze předpokládat, že jen tak neskončí. Přejeme proto obyvatelům Southportlandu výdrž, nechť překonají toto temné období a nechť si zachovají přízeň objektivní žurnalistice, kterou poskytuje náš server Aelytronet!


-VK-

Šéfredaktor AE News

AEL News (Associated Economic Liberal News) je nezávislý internetový zpravodajský portál připravovaný našimi krajany žijícími v Leaderlandu, Pussii a v Cruriquii. Přinášíme informace z alternativních zdrojů, dešifrujeme politické události, dezinformace a mediální propagandu a píšeme o dopadech a souvislostech. U nás píšeme bez cenzury, bez politické korektnosti, bez servilnich postojů k palčivým problémům z domova i ze světa.


Veškeré články jsou díly příslušných autorů.

CONTACT DETAILS

Associated Economic Liberal News, LLC
69 Vorfahrtsstraße, 4th floor
Arsteim, ARS 10001


Phone: +1 (100) 420 696 969

© Copyright 2024 Associated Economic Liberal News, LLC

Spolupráce | Ochrana soukromí | DMCA | Reklama | Kontakt