Aelytronet/006

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

           

Z Minelandu Ze světa Z internetů

Home > Z Minelandu > Skandál!!! Elrodská dohoda vyprovokovala krizi v Uroku! Kdy mocipáni Kradnetady a transDavid budou chtít ovládnout celý svět? Máme unikátní informace, které před vámi chtěli utajit! Šokující svědectví členů ED, kteří se nám anonymně svěřili o pořádcích, které v organizaci panují!

Skandál!!! Elrodská dohoda vyprovokovala krizi v Uroku! Kdy mocipáni Kradnetady a transDavid budou chtít ovládnout celý svět? Máme unikátní informace, které před vámi chtěli utajit! Šokující svědectví členů ED, kteří se nám anonymně svěřili o pořádcích, které v organizaci panují!

Čer, 03, 2020

Do našich rukou se dostaly záznamy utajené korespondence, které potvrzují doměnky o Elrodské dohodě. Její členové verbují další hráče a snaží se vyvolat na Minelandu občanskou válku! My bojujeme proti korporátním megaspolečnostem, kterým jde jen o jejich kapsy! Bojujeme proti válce a nadvládě světa! Přinášíme vám necenzurovanou plnou verzi jejich korespondence:

Jak už jsme všichni stihli zjistit, ačkoliv je MrWhite_CZE v realitě sebelepší člověk, na Minelandu nám v rámci roleplaye bude dělat peklo.
— davidtrans

Davidtrans viditelně plní roli Radnatyho dvorního šaška a správce v jedné osobě, Radnaty se k tématům vůbec nevyjadřuje, pravděpodobně z toho důvodu, aby na něj nemohlo být ukazováno případným mezinárodním tribunálem OMN.

Dle našich dalších informací se v brzké době chystá napadnutí Uroku členy ED. O tom jaké panujou v Elrodské dohodě nálady se nám svěřil jeden anonymní zdroj:

Původně jsem do Dohody nechtěl. Ale nakonec mi slíbili, že to přinese mému státu blahobyt. Po dlouhém nátlaku jsem nakonec souhlasil. Při prvním jednání mi byla přiřazena role nižšího byrokrata a měl jsem povinnost oslovovat všechny nadřízené spojením „Ctihodný vyšší byrokrate“. Davidtrans dokonce vyžadoval oslovování „Vaše excelence“. Radnateho jsem vůbec při jednáních neviděl, vše zařizoval Davidtrans. Mezi dalšími členy se špitalo, že Radnaty je ve skutečnosti řízen Davidtransem. Také jsme byli donuceni přispívat peníze přímo do státní pokladny Eraxusu. Tvrdili nám, že brzy dostaneme dotace, které podpoří naší infrastrukturu a že pokladnice Elrodské dohody a Eraxusu je vedená dohromady, prý je to výhodné.

Co víc k této podlé organizaci mám říct? Snad jen, že si každý normální občan musí rozmyslet, jestli chce stát na straně dobra nebo jestli chce být naprosto ovládnut Elrodskou dohodou a davidtransovou demagogií.


-VK-

Šéfredaktor AE News

AEL News (Associated Economic Liberal News) je nezávislý internetový zpravodajský portál připravovaný našimi krajany žijícími v Leaderlandu, Pussii a v Cruriquii. Přinášíme informace z alternativních zdrojů, dešifrujeme politické události, dezinformace a mediální propagandu a píšeme o dopadech a souvislostech. U nás píšeme bez cenzury, bez politické korektnosti, bez servilnich postojů k palčivým problémům z domova i ze světa.


Veškeré články jsou díly příslušných autorů.

CONTACT DETAILS

Associated Economic Liberal News, LLC
69 Vorfahrtsstraße, 4th floor
Arsteim, ARS 10001


Phone: +1 (100) 420 696 969

© Copyright 2024 Associated Economic Liberal News, LLC

Spolupráce | Ochrana soukromí | DMCA | Reklama | Kontakt