Aelytronet/1.18/001

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

           

Z Minelandu Ze světa Z internetů

Home > Z Minelandu > Aelytronet a kvalitní žurnalistika je zpět – Získali jsme exkluzivní materiály dokazující...

Aelytronet a kvalitní žurnalistika je zpět – Získali jsme exkluzivní materiály dokazující existenci líhně neonacismu na serveru!!! Vedení státu Liaxus přistiženo při podivných mýtických rituálech.

Led, 02, 2022

Šokující zjistění objevila nedávno naše investigativní redakce se zaměřením na odhalování hybridních hrozeb na serveru. Již z několika utajených zdrojů uvnitř Admin Teamu jsme získali informace o existenci aktivní neonacistické buňky v jednom ze států. Dost dlouho se spekulovalo o Ruvalonu, kde se usadil Gold Epstein a jeho fanatičtí následovníci. Avšak nakonec se provalilo, že tato líheň je přímo v rámci Admin Teamem spravovaného státu Liaxus!!! Jak potvrzují exkluzivní fotky pořízené při tajemných rituálech, celé širší vedení tohoto státu již propaguje tuto zhoubnou ideologii.

Wulfnight ukazuje jak vysoko skáče jeho pes.
Na naše dotazy oficiální cestou nikdo z oslovených vládních činitelů nereagoval, neoficiálně v kuloárech jsme získali vysvětlení, že se údajně jedná o glitch resourcepacku, kdy byl nahrazen 3D model dalekohledu prázdnotou což vedlo k tomu, že minecraftová postavička ukazuje nepěkná gesta. Lze ale tomuto vyjádření věřit? Kdo si jen tak na setkání vrcholných státních funkcionářů umazává textury z resource packu? Mají se ostatní státy bát nejhoršího? Mělo by OMN zasáhnout? A jaký je život uvnitř skryté líhně neonacismu? Sledujte naše zpravodajství, naše redakce získala exkluzivní zdroj přímo zevnitř Liaxusu a v příštím díle publikujeme ještě více šokující článek s ještě více šokujícími informacemi!!!


-VK-

Šéfredaktor AE News

AEL News (Associated Economic Liberal News) je nezávislý internetový zpravodajský portál připravovaný našimi krajany žijícími v Leaderlandu, Pussii a v Cruriquii. Přinášíme informace z alternativních zdrojů, dešifrujeme politické události, dezinformace a mediální propagandu a píšeme o dopadech a souvislostech. U nás píšeme bez cenzury, bez politické korektnosti, bez servilnich postojů k palčivým problémům z domova i ze světa.


Veškeré články jsou díly příslušných autorů.

CONTACT DETAILS

Associated Economic Liberal News, LLC
69 Vorfahrtsstraße, 4th floor
Arsteim, ARS 10001


Phone: +1 (100) 420 696 969

© Copyright 2024 Associated Economic Liberal News, LLC

Spolupráce | Ochrana soukromí | DMCA | Reklama | Kontakt