Aelytronet/005

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

           

Z Minelandu Ze světa Z internetů

Home > Z Minelandu

Radnaty a ThunderTom si v tajném dodatku Elrodské dohody plánujou přerozdělit území státu Urok! Politické machinace v přímém přenosu!!! Lide Urocký, braň se! Zjistili jsme pro vás exkluzivní informace přímo z místa podpisu! Je osud severu mapy zpečetěnen?

Kvě, 12, 2020

Eraxus a Thunderland dnes na spawnu podepsali memorendum, které prakticky znamenalo utvoření válečné a ekonomické koalice. Trefné označení Elrodská dohoda může až nápadně připomínat jinou dohodu, která pro nejmenovaný stát taky nedopadla úplně dobře. Naše redakce se ovšem dívá nepříteli přes rameno a proto jsme si nemohli odpustit několik otázek: Kdo to všechno platí? Proč nebyl přizván k dohodě Etaven jako dlouholetý spojenec Eraxusu? A je vůbec cílem ekonomická spolupráce?

Podrobnosti smlouvy byly okamžitě leaknuty na veřejnost, největší rozruch vzbudil tajný dodatek, ve kterém si přímo rozdělili území státu Urok! Přitom Thunderland dle politologů z katedry mezinárodních vztahů Tswillinské univerzity byl adept na začlenění do Eraxusu! Zároveň se do naší redakce dostal odposlech ze zdroje, jehož jméno neuvádíme. Na nahrávce Radnaty zcela jasně deklaruje, že vlastně nad uskupením nemá kontrolu, neboť se ani nepodílel na vytvoření vlajky!!!

Kdo od koho bere ve skutečnosti příkazy?
No, oni tu vlajku vybrali beze mě...
— odposlech Radnatyho, 12. 5. 2020

A to vzbuzuje další otázky! Kdo skutečně řídí tuto dohodu a je vůbec něčím řízena? Eraxus se během posledního měsíce proměnil z demokratického státu na totální absolutismus. Bude proto velmi důležité sledovat vývoj v tomto podivném státě, který začíná více či méně oplývat strašidlo okultismu. A další otázky si stále klademe: sundá někdy ThunderTom svoji pověstnou masku??? Zůstaňte nám věrní, drazí čtenáři!


-VK-

Šéfredaktor AE News

AEL News (Associated Economic Liberal News) je nezávislý internetový zpravodajský portál připravovaný našimi krajany žijícími v Leaderlandu, Pussii a v Cruriquii. Přinášíme informace z alternativních zdrojů, dešifrujeme politické události, dezinformace a mediální propagandu a píšeme o dopadech a souvislostech. U nás píšeme bez cenzury, bez politické korektnosti, bez servilnich postojů k palčivým problémům z domova i ze světa.


Veškeré články jsou díly příslušných autorů.

CONTACT DETAILS

Associated Economic Liberal News, LLC
69 Vorfahrtsstraße, 4th floor
Arsteim, ARS 10001


Phone: +1 (100) 420 696 969

© Copyright 2024 Associated Economic Liberal News, LLC

Spolupráce | Ochrana soukromí | DMCA | Reklama | Kontakt