Aelytronet/007

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

           

Z Minelandu Ze světa Z internetů

Home > Z Minelandu > Šok!!!! Unikla fotografie, na kterém je zachycen nový hlavní admin David_Andalou na ostrově Golda Epsteina!! Opozice bude říkat fotomontáž, ale záběry pochází z velmi důvěryhodných zdrojů. Tohle vám tradiční média neukážou.

Šok!!!! Unikla fotografie, na které je zachycen nový hlavní admin David_Andalou na ostrově Golda Epsteina!! Opozice bude říkat fotomontáž, ale záběry pochází z velmi důvěryhodných zdrojů. Tohle vám tradiční média neukážou.

Srp, 12, 2020

Redakce Aelytronetu byla velmi zdrcena, když se dozvěděla, že je David_Andalou (dříve transDavid) v čele Minelandu, na pozici hlavního admina. Polovina zaměstnanců Aelytronetu se začala skrývat ze strachu z Davidova hněvu, o kterém jsme dříve velmi nevybíravě psali.

Teď ale vyvstalo na povrch pár dalších okolností, které jsme nemohli nechat ležet ladem. Už i o dříve nezávislém občasníku Hrom se v žurnalistických kruzích proslýchá, že leží na výplatní pásce Davida Andalou. Jsme tedy MY nuceni informovat o zvěrstvech, které se dějí na ostrovech Golda Epsteina.

Každý, kdo si prožil volby moderátora 2020 jistě ví, že v Goldově programu bylo zbavit se všech serverových dětí a dalších nepohodlných jedinců, kde ale tito lidé končí? Na to jsme se ptali našeho tajného zdroje, který si nepřeje být jmenován, protože zastává velmi vysokou Etavenskou funkci.

Začal jsem po příchodu na Mineland hned v Etavenu. O Goldovi se proslýchalo, že své občany velmi rád dotuje a vidina raketek, elytry a stavebního materiálu zdarma rozhodně nebyla k zahození. Po několika dnech jsem se dozvěděl hořkou pravdu o vnitřním fungování Etavenu. Gold všechny nepohodlné hráče zavíral do žaláře, nutí je afkovat u farem a občas někoho z nich vytáhne a pro pobavení své a zbytku admin teamu nutí nepohodlné hráče aby dělali tanečky na klíně svých přátel.

Na další uniklé fotce můžeme vidět i novopečenou členku AT a moderátorku ArlenSK, zjevně se sama ráda participuje na zvrácených zábavách, které se dějí za zavřenými dveřmi na ostrově Golda Epsteina.


-VK-

Šéfredaktor AE News

AEL News (Associated Economic Liberal News) je nezávislý internetový zpravodajský portál připravovaný našimi krajany žijícími v Leaderlandu, Pussii a v Cruriquii. Přinášíme informace z alternativních zdrojů, dešifrujeme politické události, dezinformace a mediální propagandu a píšeme o dopadech a souvislostech. U nás píšeme bez cenzury, bez politické korektnosti, bez servilnich postojů k palčivým problémům z domova i ze světa.


Veškeré články jsou díly příslušných autorů.

CONTACT DETAILS

Associated Economic Liberal News, LLC
69 Vorfahrtsstraße, 4th floor
Arsteim, ARS 10001


Phone: +1 (100) 420 696 969

© Copyright 2024 Associated Economic Liberal News, LLC

Spolupráce | Ochrana soukromí | DMCA | Reklama | Kontakt