Bourville

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Bourville
Hlavné mesto Esolie, Burvil
Mestečko Bourville z vtáčej perspektívy
Mestečko Bourville z vtáčej perspektívy
Sídelní útvar město
Založen 19. 9. 2022
Důvod založení prirodzený rozvoj štátneho spawnu
Zakladatel 16.png lisiak123
16.png BloodTypeFrozen
16.png panDrd
Souřadnice x:190 z:275
🏛️

Stát Esolie
Senátor 16.png lisiak123
Doprava metro
pešia
Zaměření obytné
Sloh unikátny
Biomy planiny
lesy
12/4/2024 21:35:48 · Š · E · R

Bourville (Burvil) je hlavné mesto Esolijskej republiky. Nachádza sa na západe krajiny medzi mestami Bergburg, Nozomberg, prístavného mestečka Bingewasser a hradu Kitstburg.

História

Príbeh mesta začína 19. 12. 2021, keď bol prvým prezidentom Bombom nastavený štátny spawn. Rozľahlé planiny, na ktorých to všetko začalo si niesli názov "spawn louka". V priebehu troch dní začali vznikať rôzne projekty na podporu občanou (villager breeder, lichen farma, Industriálna zóna, metro). Postup výstavby mesta bol spomalený rôznymi udalosťami, ako napríklad voľbou nového prezidenta, občianskou vojnou a inými rôznymi aspektmi. Po týchto udalostiach na štátnom spawne vznikol prvý domček, postavený esolijským premiérom Bloodom. Novozvolený prezident lišiak rožšíril túto stavbu o celý plán mesta, až nakoniec bolo uznané ako hlavné mesto Esolijskej republiky. Nasledovne sa mesto začalo rozvíjať do veľkých rozmerov. Výstavba mesta skončila...

Historické Udalosti

19.12.2021-Nastavenie štátneho spawnu

19.9.2022- Prvý postavený barák

18.11.2022-Údajne vykonštruovaný súd pandrda a jeho útek

Budovy

Radnica

Vstup do radnice

Najvyššie postavená budova je skromná radnica. Vo vnútri môžeme nájsť sekretariát či kanceláriu senátora. Pri vstupe sú umiestnené tzv. verejné zbierky. V predsieni sa nachádzajú lavičky a automat na pitie. Kancelária senátora sa nachádza na vrchnom poschodí.


Zaujímavosti

  • Vývoj tohoto mesta ovplyvnila strata krásneho koňa vtedajšieho prezidenta Bomba, ktorý ho stratil pod vplyvom alkoholu z dôvodu silvestrovských osláv. Kvôli tejto udalosti bola na štátnom spawne vybudovaná ohrada pre kone.

Odkazy

Související články

Reference