Jedenáctý příchod Krtkova vědomí

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Jedenáctý příchod Krtkova vědomí
Apríl na Minelandu
Verze Mineland 1.15/1.16
Typ Event
Datum 1. 4. 2021

Stát Tswillin
8/7/2024 9:41:32 · Š · E · R

Jedenáctý příchod Krtkova vědomí byla událost, která proběhla 1.4.2021 na Minelandu, převážně se odehrávající ve městě Tswillin. Této události dal název Wulfnight, ale de facto se nejedná o jedenáctý příchod Krtka. Kvůli obrovské kvantitě jeho trestů a banů totiž není možné určit, kolikrát se vlastně už vrátil.

Roleplay

Počátek události

Ve velmi brzkých hodinách na 1. 4. 2021 se Krtek naboural na Minelandský discord server a získal status moderátora, díky kterému mohl psát do kanálu info. Přidal tam tedy obrázek[1] sebe sama z veliké dálky a většina lidí, která byla v té době na discordu, byla velmi vylekána.

Když se totiž nejaktivnější lidé ráno probudili, zjistili, že jejich podoba je dočista stejná, jako podoba Krtka. Lidé se shromáždili ve Tswillině a požadovali vysvětlení, co se to děje. Kvůli těmto událostem byl vytvořen krizový štáb[2], který se měl soustředit jen na tento incident. Úplně všichni vypadali jako Krtek, u některých se však tento efekt dostavil až později.

Hledání příčiny

Krizový štáb pracoval velmi netransparentně a za neznámých okolností se jim podařilo zjistit, že se kdesi ve Tswillině nachází zařízení, které vypadá jako Krtkova hlava. Toto zařízení umělo manipulovat s fyzickým světem a měnit podobu ostatních lidí. Bylo tedy vyhlášeno pátrání, ke kterému byla přizvána široká veřejnost.

Charakteristika

Toto zařízení dokázalo velmi složité věci, ale jeho samotná konstrukce vůbec nebyla složitá. Proto si krizový štáb poručil přesnou analýzu tohoto stroje, aby byla umožněna opětovná výroba.

Nález hlavy a její zničení

Na nálezu hlavy měli podíl Gold_Cake, Raymen22, BloodTypeFrozen, Wulfnight, Tom246 a Bomb00001. Hlava byla odevzdána krizovému štábu, kde byla podrobena širším výzkumům.

Pálení hlavy

Lidé už byli velmi nedočkaví a v 18:00 začala žatva, kterou vedl David Andalou. Jeho proslov trval pár minut a pak už byla konečně vhozena do lávy tato hlava. Vhození do lávy zapříčinilo obrovský výboj energie, který všechny omráčil a probudil v jejich hlavách kolektivní záblesk, kde byl Krtek, který se dušoval, že toto není konec a ještě se vrátí.

Návrat do normálu

David Andalou se připravuje na vhození hlavy do lávy

Když se všichni probrali, měli svoji podobu zpátky, ale radost z výhry měla hořkou pachuť, protože nade všemi neustále vlál ten výhružný záblesk z nejhlubších dimenzí. Lidé se však rozhodli, že to momentálně nebudou řešit. Všichni slavili a tančili. Krizový štáb byl rozpuštěn.

Nalezení a poprava Krtka

Hned jak byl geolokátor v zařízení dešifrován, jednoduše se vytrasoval signál, který sledovali David Andalou a OlCapone. Signál je zavedl do zasněžené taigy. Krtek osobně pak nepředstavoval žádnou hrozbu. Byla mu zřízena provizorní cela. Nakonec se David Andalou a OlCapone shodli na tom, že bude lepší, když Krtek neodejde živý. Byl proto popraven a jeskyně, kde bylo jeho tělo, byla zavalena střelou z raketometu. Celý zákrok byl zdokumentován.

Konspirační teorie

Změna vlády v Nythee

Některé dezinformační weby uvedly, že se celá tato událost odehrála jen aby lidé nedávali pozor na likvidaci Fildy na postu prezidenta a jeho nahrazení Raymenem. „Můj bratr má kamaráda, který má dceru a ta má kamarádku, která má matku, která pracuje v nemocnici, kde má kolegu psychologa a ten prý viděl, jak Raymen využívá hypnotizování na Fildovi, aby beze slova odstoupil“.

Pro tuto teorii neexistují žádné oficiální důkazy.

Minelandský řád

Další teorie uvádí informaci, že se celá tato událost odehrála za účelem snížení světové populace. Krtek byl totiž popraven zbraněmi a tyto dezinformační plátky se domnívají, že byla tato událost jen jakási propagace zbraní, aby je lidé začali vyrábět a pak se navzájem likvidovat. Ani pro tuto teorii neexistují žádné oficiální důkazy

Non-Roleplay

Jedenáctý příchod krtkova vědomí je roleplay event, který byl dedikovaný prvnímu dubnu, také známým jako Aprílu. Admin tým si původně chtěl jen vystřelit z hráčů tím, že jim dají na jeden den Krtkův skin. Pak se na to ale začaly nabalovat další věci, až toho vznikl byl event, událost a zároveň i video teaser na update datapacku.

Odkazy

Reference