Arlen Andalou

Z Mineland.eu | Wiki
(přesměrováno z ArlenSK)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Arlen_Andalou
Arlen, _Kahl, ArlenSK, Arlenča
140.png
Premium ano
První připojení 9. 2. 2020
Verze Mineland 1.15/1.17
Mineland 1.18
Mineland 1.20
Funkce hráčka
adminka
22/4/2024 16:35:01 · Š · E · R

Arlen_Andalou (Arlen) je adminka na Minelandu. Začínala na verzi Mineland 1.15-1.17.

Působení na serveru

Mineland 1.15

Mineland 1.18

Arlen_Andalou je prezidentka státu Liaxus. Ve svém státě vládne svobodnou rukou, zaručuje svobodu stavění a bydlení pro každého občana. Momentálně bydlí v hlavním městě s názvem Nový Paften, což je zmodernizované a vylepšené město Paften, které se nachází hned vedle. Jako prezidentka Liaxusu uzavřela alianční dohodu mezi představiteli Sharlamu a Awirie, a vytvořili tak alianci Lishaw. Později padla dohoda mezi Arlen a představitelem Awirie Gold_Cakem o připojení Awirijského území k Liaxusu.

Mineland 1.20

Arlen_Andalou je velekněžka státu Ceviche. Nejvyšší úsilí vynakládá na kulturní obrodu státu a vynakládá nemalé prostředky na výstavbu Fenferu a jeho galerie, které se rozšiřuje o stále další a další obrazy vytvořené jak přes artmap, tak i unikátní obrazy, které věnovali k vystavení Galerii jejich majitelé.


Koníčky

Arlen se věnuje umění. Na serveru má největší sbírku vlastních obrazů, která namalovala. Pro tyhle obrazy a noho dalšího založila největší muzeum na Minelandu, přímo ve městě Nový Paften, kde se nacházejí, kromě jejích děl, i díla jiných umělců z Minelandu. Dalším koníčkem je stavění, což je i vidět, jelikož je jedna z neproduktivnějších stavitelek na serveru. Ráda staví takzvaný "Crazy style", který se vyznačuje šílenou kombinací bloků a tvarů staveb.

Fanart

Při svém nástupu na Mineland byla Arlen učarovaná zdejším děním, proto se rozhodla využít své umělecké cítění a vytvořila Minelandu několik artů.

Soubor:ArlenSK fanart 01.mp4

Odkazy

Související články