Liaxusská obchodní společnost

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Liaxusská obchodní společnost
OC Liaxus
Liaxusský krámek
LOS

Verze 1.18
Založen 31. 12. 2021
Souřadnice x:-650 z:1169
🏢

Motto
„Nakupujte hezky Liaxussky“
Sídlo Liaxus
Předseda družstva 16.png David_Andalou
Družstevníci 16.png Arlen_Andalou
16.png Wulfnight
Zaměření obchodní
20/4/2024 6:39:29 · Š · E · R

Liaxusská obchodní společnost je Liaxusský státní podnik založený na Minelandu 31. prosince 2021. Systém podniku je rovnostářský a každý člen podniku je zároveň i vlastníkem všeho vydělaného bohatství, které je pak demokraticky přerozdělováno na Liaxusské projekty.

Sortiment

Obchod se zaměřuje na prodej většiny potřebných enchantů, také jsou do prodejen Liaxusské obchodní společnosti dováženy různé druhy dřevin. Prodávají se ale i bone blocky na vytvoření hnojiva a name tagy. Z výběru jídla se dají zakoupit velmi populární zlaté mrkve a honeycomb. Při jedné z podnikových expanzí začala Liaxusská obchodní společnost nabízet i výbušniny typu TNT, prodávají se ale pouze jako sběratelské předměty a Liaxusská obchodní společnost tedy neručí za jakékoliv zranění nebo poškození majetků způsobené neodbornou manipulací s výbušninou nebo jejím zapalováním.

Pobočky

Prodejny a pobočky Liaxusské obchodní společnosti se zpravidla rozřazují do tří kategorií.

  1. Skladová a administrativní - Liaxusská obchodní společnost má momentálně veliký sklad v Qystheimu, je spojený s administrativními prostorami. Pracovníci zde připravují materiály na expedici a starají se o učetní a úřední agendu.
  2. Obchod - Zpravidla malý obchůdek, Liaxusskou obchodní společností nazývaný "Liaxusský krámek". Zaměřuje se na prodej ve státech mimo Liaxus a Arsteim. Prodává se zde celý Liaxusský sortiment kromě enchantů.
  3. Obchodní centrum - Liaxusská obchodní společnost momentálně disponuje pouze jedním obchodním centem, nazývaným "OC Liaxus", později "Lidlaxus", které se nachází v Arsteimu na souřadnicích -14, 93, -409. Prodává se zde kompletní sortiment.
OC Liaxus.

Akvizice Kvelbu

Kvelb, který byl původně Leův Ruvalonský obchod byl převeden na Golda. Ten se odstěhoval mimo Ruvalon a Kvelb se tak změnil na Awirijský obchod. Po sloučení států Liaxus a Awirie Kvelb již podruhé změnil centrálu a přidal se do Liaxusské obchodní společnosti, která Kvelb spravuje oddělenou organizací od zbytku své struktury.

Odkazy