Ashborne

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Ashborne
dominanty města - radnice, věž a vzducholoď
dominanty města - radnice, věž a vzducholoď
Verze 1.8
Sídelní útvar město
Datum založení 19. 2. 2015
Souřadnice x:175 z:324
🏛️

Stát Innerland
Správa Admin Team
Doprava A1
A5
A7
A8
trať Northport – Horácko
Zaměření globální
územní
dopravní
obchodní
turistické
questové
Sloh ventismus
keralismus
Biomy plains
Městské části Fort
Mithna Springs
21/4/2024 14:38:29 · Š · E · R

Ashborne (německy Aschegeboren, španělsky Nacidoceniza, francouzsky Cendrené, italsky Cenerenato, česky Zmrtvýchvstalov nebo Vzkřísily, slovensky Zmŕtvychvstalov nebo Vzkriesily, polsky Zmartwychwstałów nebo Wskrzeszóny, maďarsky Hamuszületett) je město ležící na spawnu mapy na souřadnicích x: 175 y: 324, v biomech Plains a River. Město je převážně obydleno vesničany, protože funguje jako správní město. Ve městě se nachází dvě směnárny, obchod, pekárna, taverna, vzducholoď, mlýn, správní úřad serveru a hlavní nádraží. Město je centrem železniční i silniční dopravy. V jeho okolí protékají řeky Mithna a Vlyr.

Lore

Historie

Město bylo založeno po vygenerování mapy, jako spawn město, kterým Ashborne přetrvává až dodnes. Na většině staveb města se podílel Blood, hlavní věž, knihovnu a vzducholoď postavil Inirdin a dále se na stavbě města podíleli také Oqapo, KapitanGertruda a Alzerius. Při stavbě docházelo ke srovnání terénu krajiny okolí města, kde byla vyschlá řeka, tudíž v podzemí vznikl prostor dřív známý jako Starý Ashborne, který byl zdemolován po tom co město postihly lagy, které ve městě převládají do dnes.

Architektura

Podrobné informace naleznete na stránce Ventismus.

Architektura města je převážně stavěna ve středověkém stylu hlavním materiálem staveb proto je hlavně dřevo, vlna, popřípadě kamenné bloky. Pěšiny města jsou postaveny ze stone bricků.

Čtvrti

Fort

Jako Fort se označuje samotné město, které je obehnané hradbami. Kromě výše uvedených budov se zde nachází také spawn serveru.

Mithna Springs

Na západ od centra Ashbornu se nachází sídliště se stavebními místy pro smrtelné hráče. Jde se k němu dostat přes silnici A5C.

Doprava

Na náměstí v centru města se protínají A1 a A5, zároveň zde lze přestoupit na železnici. V blízkosti spawnu se také nachází vzducholoď, která sloužila jako původní spawn. Na východním okraji města u stájí se nacházel koňský povoz, což byla připravovaná možnost dopravy, která se ale nikdy nezrealizovala. Krom klasických možností dopravy bylo na střeše jedné z kováren umístěno tlačítko, které hráče teleportovalo daleko na jih za Krajinu temna. Tento druh rychlodopravy byl spíše takový easteregg.

Odkazy

Související články