Správa železniční minelandské cesty

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Správa železniční minelandské cesty
SŽMC, Správa železnic, Esolijské dráhy
Verze 1.18/1.19
Založena 24. 3. 2023
Důvod založení potřeba jednotné a aktivní správy železnice
Souřadnice x:-65 z:-395
🏢

Sídlo Arsteim
Ředitel 16.png Fjuro
Zástupce ředitele 16.png Kertyz
Železničáři 16.png panDrd
Zaměření správa železniční dopravní cesty
22/4/2024 17:16:43 · Š · E · R
Tato stránka se upravuje.
Omlouváme se za vzniklé potíže.

Správa železniční minelandské cesty (zkráceně SŽMC) je organizace, která vznikla kvůli potřebě jednotné a aktivní správy železnice, která do doby vzniku organizace stagnovala a její stavba byla velmi pomalá. Její aktuální sídlo se nachází pod hlavním nádražím v Arsteimu. Organizace také spravuje některé lokální tratě na serveru, jako například trať Bourville – Bergburg.

Historie

Organizace vznikla 24. března v Bergburgu pod názvem Esolijské dráhy. Zpočátku se starala o údržbu Bergburského hlavního nádraží a dostavbu železniční tratě k portálu do Endu. Nedlouho poté začaly práce na prvním úseku tratě Bergburg – Rabbid, vedoucím od Bergburgu k sídlu hráče Drayshock. Při stavbě trati byly také postaveny dva nové mosty – Lišcí most a most Bergbruck. Trať byla dostavěna 21. dubna. Ihned po ní byly dokončeny úpravy trati Rabbid – Proma (později rozdělené na Rabbid – Klempoint a Klempoint – Proma), která byla ještě stejný den také otevřena. Při této příležitosti byl název organizace změněn na aktuální Správa železniční minelandské cesty, jelikož se působení organizace přesunulo i do ostatních států Minelandu.

Současnost

V současné chvíli probíhají práce na stavbě Esolijské vnitrostátní jednokolejky. Připravuje se také otevření sídla v Arsteimu veřejnosti.