Mineland

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Mineland… Pro někoho zcela neznámé, pro někoho legenda. Pro mě je Mineland něco jako druhý domov, kde můžu odběhnout a na chvíli být kostičkou :-). V minecraftu je možné prakticky všechno. Těžíte, stavíte, farmaříte, krmíte slepičky, zabíjíte krvelačné zombie, vylepšujete si nástroje, vyrábíte lektvary a mnoho mnoho dalšího… no a přes noc si klidně dáte dvacet… Tak přesně do tohoto prostředí Vás zavede náš server. Uvítáme vás velmi kvalitním a perspektivní admin týmem, s nulovou toleranci ke všem přečinům a vědomím vlastního zákazu „givování“. Server samotný je pak nastaven jako Survival s normální obtížností, obsahuje však celou řadu pluginů na zpříjemnění hraní. Vydělávejte si peníze, obchodujte s ostatními hráči, navazujte nová přátelství…

Čím se lišíme od ostatních serverů

Jsme whitelistový premium server, který drží tradici již od roku 2011. Specializujeme se nyní na obohacený survival s prvky role-playe. Tvoříme tím jakousi minecraftovou společnost, hráči si můžou zakládat státy, stavět města, obchodovat mezi sebou, tvořit aliance nebo válčit. Kdo na role-play a obchodování není, si ale taky na našem serveru najde to své. Jsme dlouholetá komunita lidí, která je ochotná nováčky přátelsky přijmout mezi sebe. Na serveru dbáme na vzhled mapy, korigujeme počet států a dodržujeme určitá herní pravidla.

Historie

Podrobné informace naleznete na stránce Verze.

Mineland je na české scéně od roku 2011. Postupem času se snažíme uchovat co největší množství informací, které server za 13 let své existence vyprodukoval.

Grafika

Zde je volně ke stažení výběr z naší grafiky. OlCapone)

Prosíme, neměňte rozměry loga (poměr výšky a šířky), ať nevznikají paskvily. Primárně používejte průhledné varianty. Klidně se zeptejte v #podpora na doporučené použití.

Grafika Popis Odkaz ke stažení
hlavní logo
(průhledné pozadí)
hlavní logo
(bílé pozadí)
alternativní logo
(průhledné pozadí)
alternativní logo
(bílé pozadí)
alternativní logo (nápis)
(průhledné pozadí)
alternativní logo (nápis)
(bílé pozadí)
minelandský Slime
minelandský Slime
(černá obrysová varianta)
minelandský Slime
(bílá obrysová varianta)
Font Doporučené použití Odkaz ke stažení
Nexa Bold hlavní nápis Mineland
další důležité nadpisy a informace
Nexa Light doplňující informace

Nexa Bold a Nexa Light jsou volně dostupné varianty font family Nexa.

Písmena české abecedy Ř, Ž, aj. je nutné „vyrobit manuálně“.


Barva textu HEX RGB
MINE #111926 17, 25, 38
LAND #5E88C6 94, 136, 198

Písmo má rozpal a pokud je použito v kombinaci se Slimem (např. hlavní logo), tak části „MINE“ a „LAND“ jsou vycentrované podle středu Slima, nikoliv podle středu písma.