Petra

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Petra z Ruvalonu
První zmínka XI/2022
Naposledy spatřena v Ruvalonském vězení
Verze 1.19.2
Funkce výkonný kopáč v pevnosti Denfereal
(fiktivní postava)
23/7/2024 5:40:56 · Š · E · R

Petra z Ruvalonu je bývalá Ruvalonská pracovnice, uprchlice a vězeň v jedné osobě.

Historie

Petra byla dlouhodobá Ruvalonská pracovnice, která často pracovala jako služebná v Electrrově hradu. I když měla obstojný plat a bylo s ní zacházeno s respektem, neustále hledala větší a větší způsoby jak se zajistit na život a moc se při tom nenapracovat. Když se dívala do zpravodajství, tak zjistila, že Liaxus přijímá všechny lidi z Ruvalonu, kteří by byli ochotni svědčit proti údajným Electrrovým nehumánním podmínkám. I když se měla v Ruvalonu skvěle, rozhodla si obléct si své nejobnošenější šaty a odejít do Liaxusu. Liaxus totiž uprchlíkům nabízel rozličné řady výhod výměnou za svědectví. S vidinou toho, že nebude muset pracovat, dostane vlastní dům a půdu se tedy rozhodla v Liaxusu sehrát scénku o tom, že ji Electrro_ v hradě týral a uvěznil ji za malichernost.

Petra za mřížema. Ilustrační foto

Když ji spatřil na hranicích Liaxusu David_Andalou, jak byla na pohled strhaná a hladová, okamžitě ji poskytl pomoc a hned další den nahrávali osvětový spot do zpravodajství, kde vypovídala o krutých podmínkách. Avšak Petra si své nově nabyté výhody příliš dlouho neužila. O několik dní později se ukázalo, že lhala a byla tedy okamžitě deportována zpět do Ruvalonu.

V Ruvalonu byla odvedena do hlavního města Mormere a souzena. Byla odsouzena za špinění jména Ruvalonu, zneužívání pomoci jiných států a vlastizradu ke 25 letům vězení v pevnosti Denfereal.

Electrro_ ujistil veřejnost, že bude s odsouzenou zacházeno humánně, bude dostávat vyváženou stravu, pití a bude mít přístup k vycházkám.

Obžalovaná Petra je za vlastizradu, pošpinění jména Ruvalonské republiky, šíření lživých informací a následně ze zneužití pomoci jiných států odsouzena k 25 letům vězení v pevnosti Denfereal s nárokem na pravidelní stravu, pití a pravidelné vycházky. Proti tomuto rozsudku se není možné odvolat.
— Electrro_, 9. 11. 2022, Rozsudek nejvyššího ruvalonského soudu


Petra předávána do rukou Ruvalonu na neutrálním území, v Arsteimu.

Odkazy

Související články