Kategorie:Doprava (1.8)
Cesty
A1
Přezdívaná Autostrada byla cesta vedoucí od Northportu do Zimohradu. Vedla přes státy: Oriland, Gobiddon, Innerland, Southportland a Valyria.
- křižovatka Northport (A1/A6)
- křižovatka Gobiddon, sloučení s A4
- křižovatka Gobiddon, odloučení A4
- kolem města Gobiddon
- křižovatka Ashborne (A1/A5D)
- přijíždí do Ashbornu
- křižovatka na náměstí (A1/A5A)
- křižovatka u týpí (A1/A5E)
- odjíždí z Ashbornu
- křižovatka Kratus (A1/A5B)
- křižovatka Southport (A1/A3)
- přijíždí do Southportu
- odjíždí ze Southportu
- křižovatka u Southportu, sloučení s A2
- křižovatka u Southportu, odloučení A2
- kolem města Praven
- křižovatka u Zimohradu (A1/A5)
- přijíždí do Zimohradu
A2
Přezdívaná Salémka byla cesta vedoucí z křižovatky poblíž Southportu do Salemu a Darklandu. Vedla přes státy Southportland, Darkland a jedna větev v dezolátním stavu dokonce vedla do pseudostátu Leaderland.
- křižovatka u Southportu (A2/A3)
- křižovatka u Southportu, sloučení s A1
- křižovatka u Southportu, odloučení A1
- křižovatka u Leaderlandu (A2/A2C)
- křižovatka u Salemu, silnice se dělí na A2A a A2B
A2A
- křižovatka u Salemu (A2/A2A/A2B)
- přijíždí do Darklandu
A2B
- křižovatka u Salemu (A2/A2A/A2B)
- přijíždí do Salemu
A2C
- křižovatka u Leaderlandu (A2/A2C)
- přijíždí do Leaderlandu
A3
Nejdelší cesta na mapě, vedoucí od Mayopolis do Whitovy osady. Vedla přes státy: Etrapia, Valyria, Innerland, Southportland, Truncatisia a Whiteland.
- odjíždí z Mayopolis
- přijíždí do Horácka
- odjíždí z Horácka
- křižovatka u Tatarstánu, sloučení s A5
- křižovatka u Tatarstánu, odloučení A5
- křižovatka u Southportu (A3/A2)
- křižovatka u Southportu (A3/A1)
- přijíždí do Southportu
- odjíždí ze Southportu
- přijíždí do Teotihuacanu
- odjíždí z Teotihuacanu
- přijíždí do Whitovy osady
A4
Cesta vedoucí od Bagdádu, přes Gobiddon, Josenbourg a Maypolis do Fort Kompoth. Vede přes státy: Oriland, Innerland, Gobiddon, Ataria a Etrapia.
- křižovatka Bagdád (A4/A6)
- odjíždí z Bagdádu
- křižovatka u Vidlákova (A4/A5A)
- kolem Pískovny
- křižovatka u Gobiddonu, sloučení s A1
- křižovatka u Gobiddonu, odloučení A1
- kolem Gobiddonu
- křižovatka u Gobiddonu (A4/A5C)
- křižovatka u Summertownu (A4/A4A)
- kolem osady hráče Kaziswet
- křižovatka u Josenbourgu (A4/A4B)
- přijíždí do Mayopolis
A4A
- křižovatka u Summertownu (A4/A4A)
- křižovatka u Summertownu (A4A/A6A)
A4B
- křižovatka u Josenbourgu (A4/A4B)
- přijíždí do Josenbourgu
A5
Přezdívaná Multistrada nebo Haluz, díky svému rozvětvení, byla cesta vedoucí od křižovatky u Zimohradu do Innerlandu, kde se různě větví. Vedla přes státy: Innerland, Valyria a Ataria.
- křižovatka Zimohradu (A5/A1)
- přijíždí do města Tatarstán
- křižovatka Tatarstán (A5/A5F)
- opouští Tatarstán
- křižovatka u Tatarstánu, sloučení s A3
- křižovatka u Tatarstánu, odloučení A3
- křižovatka u Pekla, dělí se na A5A a A5B
A5A
- křižovatka u Pekla (A5/A5A/A5B)
- křižovatka u Ashbornu (A5A/A5C)
- kolem ashbornského mlýnu
- přijíždí do Ashbornu
- křižovatka na náměstí (A5A/A1)
- křižovatka u stájí (A5A/A5E)
- opouští Ashborne
- křižovatka u Vidlákova (A5A/A5D)
- přijíždí do Vidlákova
- opouští Vidlákov
- křižovatka u Vidlákova (A5A/A4)
A5B
- křižovatka u Pekla (A5/A5A/A5B)
- kolem pekla
- přijíždí do Kratusu
- opouští Kratus
- křižovatka Kratus (A5B/A1)
A5C
- křižovatka u Ashbornu (A5C/A5A)
- křižovatka u Ashbornu (A5C/A5D)
- křižovatka u Gobiddonu (A5C/A4)
A5D
- křižovatka u Ashbornu (A5C/A5D)
- křižovatka Ashborne (A5D/A1)
- křižovatka u Vidlákova (A5D/A5A)
A5E
- křižovatka u stájí (A5E/A5A)
- křižovatka u šibenice (A5E/A5G)
- křižovatka u týpí (A5E/A1)
A5F
- křižovatka Tatarstán (A5F/A5)
- opouští Tatarstán
- končí u železnice
A5G
- křižovatka u šibenice (A5G/A5E)
- opouští Ashborne
- končí u rozpaků
A6
Cesta vedoucí od Alseriovy osady do Caetrehnu. Cestě se přezdívá Desertostrada, protože její většina vede skrz poušť. Vede přes státy: Oriland, Ataria a Caetrehn.
- opouští Alseriovu osadu
- křižovatka Bagdád (A6/A4)
- opouští Bagdád
- křižovatka v Kenthu (A6/A6B)
- kolem majáku
- kolem chudinské čtvrti
- křižovatka Northport (A6/A1)
- přijíždí do Northportu
- opouští Northport
- křižovatka u Northportu (A6/A6A)
- přijíždí do Caetrehn Pier
A6A
- křižovatka u Northportu (A6A/A6)
- křižovatka Summertown (A6A/A4A)
- přijíždí do Summertownu
A6B
- křižovatka v Kenthu (A6B/A6)
- přijíždí do nazilandské osady
A7
doplnit
A8
doplnit
Železnice
Tratě
Northport – Horácko
(2 proudy)
Průběh | ||||
(trať Josenbourg – Northport) | ||||
Northport – hlavní nádraží | ||||
Northport – přístav | ||||
Severní Wrawyl[?] | ||||
A6 | ||||
A4 | ||||
(trať Gobiddon – Pískovna) | ||||
Jížní Wrawyl | ||||
(trať Vidlákov – Bagdád) | ||||
A5 | ||||
Vlyr | ||||
(Ashbornské metro) | ||||
Ashborne – Tržní | ||||
Ashborne – Centrum | ||||
(Ashbornské metro) | ||||
Ashborne – hlavní nádraží | ||||
(Majova zásobovací trať) | ||||
A5 | ||||
Ashbornský průplav | ||||
(trať Ashborne – Southport) | ||||
Mithna | ||||
A8 | ||||
(Pekelná trať) | ||||
(Majova zásobovací trať) | ||||
A7 | ||||
Soubor:ROUTE hlebrrR.svg | (trať Praven – Mayopolis) | |||
- Northport – hlavní nádraží
- výhybka s tratí Gobiddon – Pískovna
- výhybka s tratí Vidlákov – Bagdád
- Vidlákov – zastávka
- Ashborne – tržní
- Ashborne – centrum
- Ashborne – hlavní nádraží
- výhybka s tratí Ashborne – Southport
- výhybka s pekelnou tratí
- výhybka s tratí Praven – Mayopolis
Ashborne – Southport
(2 proudy)
- výhybka s tratí Northport – Horácko
- Kratus – hlavní nádraží
- výhybka s pekelnou tratí
- Southport – Piz Sella
- výhybka s tratí Southport – Zimohrad
Vidlákov – Bagdád
(2 proudy)
- výhybka s tratí Northport – Horácko
- Bagdád – hlavní nádraží
Praven – Mayopolis
(2 proudy)
- výhybka s tratí Southport – Zimohrad
- Tatarstán – zastávka
- Horácko – hlavní nádraží
- výhybka s tratí Northport – Horácko
- výhybka s tratí Josenbourg – Northport
- Mayopolis – dolní stanice
Southport – Zimohrad
(1-2 proudy)
- Southport – střed (zúžení na 1 kolej) †
- Southport – hlavní nádraží
- výhybka s tratí Ashborne – Southport
- výhybka s tratí Praven – Salem
- výhybka s tratí Praven – Mayopolis (později pouze jen zatáčka)
- Zimohrad – zastávka †
Gobiddon – Pískovna
(1-2 proudy)
- Gobiddon – Lagerau
- Gobiddon – Bodensdorf
- Gobiddon – Altstadt
- výhybka s tratí Northport – Horácko
- Vidlíkov – pískovna (zúžení na 1 kolej)
Josenbourg – Northport
(1 proud)
- výhybka s tratí Praven – Mayopolis
- Josenbourg – dolní stanice
- výhybka s josenbourgskou lokální
- Josenbourg – horní stanice
- výhybka s podmořskou tratí
- Summertown – zastávka
- Northport – hlavní nádraží
Pekelná trať
(1 proud)
- výhybka s tratí Northport – Horácko
- Kratus – peklo
- výhybka s tratí Ashborne – Southport
Podmořská trať
(1 proud)
- výhybka s tratí Josenbourg – Northport
- Craig-Yr-Hesg – zastávka
Josenbourgská lokální
(1 proud)
- výhybka s tratí Josenbourg – Northport
- Josenbourg – přístav
Praven – Salem
(2 proudy, nedokončená)
- výhybka s tratí Southport – Zimohrad
- Praven – jih
- Salem (nádraží nevzniklo)
Železniční stanice
- Ashborne – hlavní nádraží
- Ashborne – centrum
- Ashborne – tržní
- Bagdád – hlavní nádraží
- Gobiddon – Altstadt
- Gobiddon – Bodensdorf
- Gobiddon – Lagerau
- Horácko – hlavní nádraží
- Josenbourg – dolní stanice
- Josenbourg – horní stanice
- Josenbourg – přístav
- Kratus – hlavní nádraží
- Kratus – peklo
- Mayopolis – dolní stanice
- Northport – hlavní nádraží
- Praven – jih
- Vidlákov – pískovna
- Vidlákov – zastávka
- Southport – hlavní nádraží
- Southport – Piz Sella
- Southport – střed
- Summertown – zastávka
- Zimohrad – zastávka
Lodě
Lodní spoje v Suchém moři:
- Craig-Yr-Hesg
- Josenbourg
Tajný systém bran
Tato stránka se upravuje. | |
Omlouváme se za vzniklé potíže. |
Tato kategorie neobsahuje žádné stránky či soubory.