Cooler 741

Z Mineland.eu | Wiki
(přesměrováno z Cooler)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Cooler_741
cooler
140.png
Premium ano
První připojení 29. 7. 2020
Verze Mineland 1.15–1.17
Mineland 1.18/1.19
Mineland 1.20
Funkce hráč
wikipedista
19/4/2024 2:52:18 · Š · E · R

Cooler je hráč na serveru Mineland, stal se známým zejména pro své dřívější typické forenzní metody ve hře Among Us. Začínal na verzi Mineland 1.15–1.17.

Působení na serveru

Mineland 1.15/1.16

Cooler_741 se poprvé připojil na server 29. 7. 2020. Když se ocitl na spawnu, tak se nestihl rozhlédnout kolem sebe a už před ním stál RomanDramor, který ho ihned verboval do Erlandu. Než se Cooler vzpamatoval, tak už byl součástí tohoto státu a šel si sbírat suroviny pro přežití v jeho přidělené oblasti, kde stále sněžilo. Potom co už měl vše potřebné tak viděl, že se připojili Wurwey a MotherTereza (jeho staří známí) a že jsou součástí státu Whaenastat. Takže se s vládou Erlandu dohodl, že nakonec přestoupí za jeho přáteli, ti to samozřejmě pochopili, ale stále Coolera nechali jako člena státu. Takže se tímto stal členem dvou států v první půl hodině hraní.
Jakožto nový člen Whaenastatu přiložil ruku k dílu všude, kde se dalo. Sotva si postavil svůj dům a šel budovat nový státní spawn, zabil dvě mouchy jednou ranou. Postavil věž, která dosahovala až stavebního limitu a na vrcholu se nastavil spawn, aby se pomocí elyter dalo dostat všude po státě rychle a efektivně. A v interiéru oné věže si začal budovat vše co ho napadlo a co věděl že bude celostátně prospěšné (farmy, villagery atd.).

Mineland 1.18

Cooler_741 je zakládajícím členem státu Esolie, kde je senátorem a správcem celostátní podzemní dráhy.
Již měsíc před počátkem serveru společně s Bombem vymýšleli jakým směrem se stát vydá a jaké obyvatelstvo by ve státě chtěli. Netrvalo dlouho a všichni, kterým jsme účast nabídli ji přijali. Ale věděli že tolika lidem nebudou schopni, ani velet, ani vše vysvětlovat, tak vytvořili vládní systém do kterého pozvali hráče, u kterých vědí že takovou zodpovědnost dokáží unést (viz. Esolie).
Místo prvního prozatímního prezidenta chtěla vláda přenechat právě Coolerovi, ten však odmítl jelikož měl spousty jiné práce se státními záležitostmi. Takže tímto přenechal prezidentství Bombovi a nastoupil jako permanentní senátor státu.

Modlitba Coolere náš

Coolere náš, jenž jsi ve Whaenastatu
posvěť se forenzní metody tvé
přijď MIRA HQ tvá,
buď vůle tvá
jako v Polusu, tak i na Skeldu
Among us agenty vezdejší dej nám dnes,
a odpusť nám naše viny
jako i my odpouštíme našim impostorům
a neuveď nás v pokušení
ale zbav nás sus lidí
zdroj: David_Andalou[1]

Odkazy

Související články

Reference