Radnatyho syndrom

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Radnatyho syndrom
Prokrastinační porucha osobnosti
Nemocný je na pozorování v Banseinské učebně.
Nemocný je na pozorování v Banseinské učebně.
Příčina hyperaktivita, impulsivní chování
Léčba neobjevena
Objevitel David Andalou
19/4/2024 21:06:29 · Š · E · R
Tato stránka se nepřímo týká Minelandu.
Neznalým jedincům to může připadat jako bizár, ale my tímhle žijeme.


Devět z deseti lékařů podporuje banování lidí s Radnatyho syndromem.
Jelikož jde o velmi nebezpečnou nemoc s nepředvídatelným průběhem.

Radnatyho syndrom je obsedantně kompulzivní psychická porucha, která se vyznačuje velmi nahodilým, impulsivním chováním, především co se týče stavění a dokončování projektů.

Historie

Tato porucha s lidstvem existuje od jeho samotného počátku, poprvé však nemoc popsal David Andalou právě při pozorování chování hráče Radnaty po kterém byla tato porucha pojmenována. Následně Radnatyho odvedl na Banseinskou univerzitu, kde byl několik dní pozorován.

Symptomy

Jako nejčastější symptomy můžeme považovat chorobné nedostavování projektů, pokud už jsou dostavěné, často velmi ledabyle. V budovách chybí interiéry, nemocný se drží jednoduchých stavebních vzorů, který mu umožňuje stavět rychle. Pokud hráč nemá možnost nedokončit stavbu, je velmi deprimovaný a lze pozorovat až známky deprese.

Demolování krajiny

Nemocný často zdemoluje, či zarovná krajinu s plánem tam něco postavit, ale vzápětí ho napadne stavět něco úplně jiného a tak nechá zdevastovanou krajinu ležet ladem. Když je na onu krajinu dotázaný, tak odpoví, že tam je stavba v plánu, to se ale stává jen velmi málo a tak musí čas od času Admin Team krajinu přegenerovat do původního stavu. Zvládání člověka s Radnatyho syndromem je tím pádem jak psychicky, tak i časově náročné.

Nedokončený chrám, který už dlouhou dobu otravuje okolí.

Léčba

V této chvíli není možné tuto nemoc vyléčit. Lze ji zmírnit dohledem na aktivity nemocného, ale jakmile dozor poleví, tak nemocný opět stavbu nedokončí a už plánuje nový projekt. Pokud je tedy toto chování nezvladatelné, lékaři doporučují až zabanování nemocného.

Seznam nemocných

Následující seznam ukazuje lidi, kteří trpí Radnatyho syndromem.