Pomník Audi Q7

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Pomník Audi Q7
Verze 1.18
Postaven 19. 7. 2022
Důvod postavení Smrt Audi Q7
Souřadnice x:357 z:-35
📍

Stát Esolie
24/4/2024 18:56:44 · Š · E · R

Pomník Audi Q7 je památník nacházející se v Bergburgu. Slouží jako pocta nejrychlejšímu a nejsilnějšímu koni na serveru.

Audi Q7

Nalezení

Audi Q7 byla Drdova klisna na verzi 1.18. Byla nalezena někdy ke konci prosince 2021 jen tak osedlaná na louce, nikdo se k ní ovšem nehlásil, takže se jí panDrd ujal, Audi se dokonce stala prvním obyvatelem bergburské stáje. Důvod pojmenování koně podle auta panDrd odmítá sdělit.

Statistiky

Audi byla jistě výjimečný kůň, takže se dodnes dohadujeme, proč by ji někdo opouštěl na louce.

  • Životy - 28 (vysoký nadprůměr)
  • Skok - 0.7 (průměr)
  • Rychlost - 13.1 (vysoký nadprůměr)

Úmrtí

Audi Q7 byla přes dlouhou květnovou a červnovou neaktivitu zavřena s ostatními koňmi ve stáji, využití se jí dostalo až o prázdninách, kdy se s ní Drd už zase proháněl po esolijských pláních. Opatroval jí nadevše a ani se s ní neportoval, protože za nic nechtěl riskovat její ztrátu.
Jak už tomu ale je, vše má svůj konec. Pro Audinu se stal osudný večer, kdy se na server po dlouhé době vrátil Teamr159 a panDrd ho doprovázel k domovu. Cestou zpátky se zastavoval u vyhaslé sopky Steintube u města Kattegat, na kterou i s koněm vyjel, co ovšem nečekal, že v hoře je téměř 100 bloků vysoký propad do hluboké jeskyně. Zastavil se na kraji, ale díky nervozitě a panice se špatně otočil a i s Audi se zřítil dolů. Klisna i přes vysoké životy zahynula, ale zachránila prezidenta Drda, takže zemřela nejdůstojnější možnou smrtí.
Zanechala po sobě mnoho rychlých potomků, žádný z nich se ovšem nevyrovnal jejím bleskovým kopýtkům.

Její brnění a sedlo byly uloženy za její domovskou stájí v Bergburgu.

Vnitřek sopky Steintube
Audi při nalezení po té, co se v lednu 2022 na týden ztratila
Odkazy

Související články