Lord Hoven

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Dění v této části stránky se stále vyvíjí.
Informace je třeba je se zvýšenou péčí aktualizovat a doplňovat.
ℹ️
Lord Hoven
Předloha Lord Hoven
První zmínka XI/2022
Verze 1.15-dosud
Funkce politický aktivista
(fiktivní postava)
11/7/2024 22:43:39 · Š · E · R

Lord Hoven je legendární postava Minelandu 1.15, která dosud působí na Minelandu. Je to umělec a politický aktivista, jehož identita je dosud neobjasněná. Nevybíravým způsobem upozorňuje na problémy a věci, které pokládá za důležité.

Historie

Úplně první práce Lorda Hoven upozorňovala na monopolní chování tehdejšího nejbohatšího hráče na serveru, Gold_Cake. Upozorňoval na fakt, že Gold vykupoval nabídku shopů okolo sebe, aby nikdo nebyl nakladněný. On pak prodával nad cenou.

Další práce Lorda Hoven proběhla v baráku tehdejší prominentní politické figurky Scottymana. Svoji práci tehdy prezentoval jako uměleckou instalaci a byl tak odhalen další modus operandi tohoto známého vandala.

Poté se Lord Hoven na dlouho odmlčel. V médiích v této době mezitím rezonovaly zprávy o tom, že by Lord Hoven mohl být Kertyz. Média to tehdy prezentovala jako pravdu, ovšem po bližším prozkoumání Kertyzových výkalů byla jasně vyloučena jakákoliv spojitost.

Poté, co vybouchla Nythejská jaderná elektrárna, se Lord Hoven na dlouho odmlčel. Mnozí tedy podezírali Lorda Hoven, že byl členem Nythei a přesun do Arsteimských oblastí nepřežil.

Tyto spekulace se však rozplynuly když Lord Hoven napadl budovu OMN, kde bylo už jeho typické politické vyjádření. Kritizoval vedení OMN z průtahů a dlouhého neuspořádání OMN. Díky tomu se OMN uspořádala a Lord Hoven si tak připsal na své konto vítězství.

O Lordu Hoven opět nebylo několik měsíců slyšet. Když však 2.1.2023 hlava Flavoslávie Max Max upozornil na zvandalizované záchodky v Liaxusu, mnoho lidí se začalo tohoto útoku obávat. Po přezkoumání expertem na Lorda Hoven bylo však opět shledáno, že se jedna o pouhého obdivovatele Lorda Hoven, který se ho snažil napodobit. Bohužel médii proběhla i informace, kde se tento kopírák stravoval před svým útokem na Lidlaxus.

To Lorda Hoven probudilo a zřejmě i pobouřilo. Zvandalizoval restauraci, kde vandal pojídal a poté napsal do zpravodajství rozsáhlý manifest o své pravdě.


Jestli něco opravdu nemám rád, tak to jsou lidé, kteří se snaží napodobit umění mého díla. Není to něco, co by se dalo vyřešit pouhým rozmazáním hoven po stěnách. Je v tom mnohem více, než si kdy kdo bude ochoten připustit.

Je to moje výpověď, která má upozorňovat na šílené věci, které se dějí v těchto zemích. Je to moje snaha upozornit na nerovné chování. Je to moje umění. Jsem to já, je to můj život a moje smrt. Mé umělecké vyjádření nemá jen vzbuzovat odpor. Má celkově zapříčinit rozklad osobnosti. Máte se nad těmito činy zamyslet. Máte s pokorou poslat své uklízeče domů a sami vzít do rukou kýbl s hadrem a pořádně se zamyslet nad tím, co jste dělali v životě špatně, že Vás napadl Lord Hoven.

Dneska ale nechci upozorňovat na spletité problémy našeho zkaženého politického světa. Naopak já jsem se dnes rozhodl vzít věci z mých nejzkaženějších zásob a obdarovat je člověku, který se mě snažil napodobit.

Ze zpravodajství jsem vyčetl, že nejoblíbenější podník tohoto hovňouska je právě Maxova villageří burgrárna, kterou jsem se rozhodl zvandalizovat.

Mám své podezření, že tento hovňousek, který se opovážil nechat se nazvat mým jménem a titulem, je výborným přítelem majitele burgrárny. Obvykle nedám na domněnky, ale zde jsem si více než jistý, že tento hovniválek, který nemá své umělecké vyjádření a musí krást jiné, má co dočinění s vedením této burgrárny.

Podle obsahu těchto hoven zjistíte, že jsem rovněž tyto burgery ochutnal. Není na nich nic speciálního. Rozhodl jsem se proto zůstat u své obvyklé diety skládajících se z velmi pálivých papriček, které při kadění a uklízení mých výtvorů popálily už nejednoho chudáka. Rovněž rád pořádám prošlé pukavce, díky kterým mohu zdi vymalovat velmi krásnou hnědou průjmovou mozaikou. A zapijeme to jablečným moštem, který tak nádherně aromatizuje moji moč nepříjemně nakyslým smradem.

Přeji Vám úspěšný úklid a opovažte se na to někoho poslat. Ukliďte si to. Budu koukat.

— Lord Hoven, 3.1.2023

Kontroverze

Lord Hoven je často kritizován svojí zaujatostí a mnohdy i nečinností. Zatímco ze začátku svého působení se pokoušel upozorňovat na většinu Minelandských problémů, v posledních výstupech se naopak spíše začal mstít sám za sebe.

Dále je kritizován za způsob, kterým na tyto problémy upozorňuje, protože úklid jeho instalací je hodně nákladný a na cti utrhačný proces.

Odkazy

Související články