Ladislav V

Z Mineland.eu | Wiki
(přesměrováno z Ladislavův pád)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Admin Teamu se hrdinně podařilo zachránit několik stovek přeživších z lodi Titanic.
Ladislav dostal ban dřív, než ji stihl dostavit.
ℹ️
Ladislav_V
Láďa, Prismarine_mc, Pedrousek
140.png
Premium ano
První připojení 11. 6. 2023
Naposledy spatřen 7. 8. 2023
Ban X-ray
Verze Mineland 1.18
Funkce hráč
wikipedista
23/7/2024 7:36:37 · Š · E · R

Ladislav_V byl hráč na serveru Mineland. Začínal na verzi Mineland 1.18 a taky na ní skončil. Byl to serverový Michal Tučný.

Působení na serveru

Mineland 1.18

Základní informace

Následující text o sobě napsal Ladislav při vytváření této wiki stránky:

Ladisla_V byl téměř hodinu po svém přijetí na server přijat do státu Esolie. Ladislav ihned začal těžit a tak měl téměř do 2 dnů full dia a elytru. Bohužel brzy zemřel a jeho ostatky spolu s věci se nikdy nenašly. Následovala série dalších 4 stejných událostí, Ladislav byl již zcela zdrcen. Neměl ani 5 elyter, které by již měl, ani samotný armor. Proto na necelé 3 týdny na Mineland zanevřel a nepřipojil se. Ovšem po banu, který přišel na serveru, na kterém hojně do té doby hrál se rozhodl začíst se do celé wiki Minelandu a po přečtení téměř celé wiki začal na Minelandu opět hrát s energií do dalšího rozvoje. O pár dní později mu již na verzi Mineland 1.18 neaktivní hráč Flazo daroval full netherite armor a Ladislav se tak mohl začít věnovat pouze stavění. Začal budovat hrad Ladasburg, který měl za cíl předčít Kitstburg. Ve výšce se mu to již rozhodně povedlo. Nejvyšší dominantě serveru, která jako součást hradu byla nazývána Velká Esolijská věž.

Doufejme tedy, že ho v budoucnu překoná ve všech ohledech. Zároveň začal Ladislav budovat Titanic, který se ukázal později jako příhodný pro event a zároveň se stal komerčně samostatným.

— Ladislav_V, Odpovědný vedoucí, 22.12.2022

Dá se z něj vyčíst mnohé, třeba jak se Ladislav nadchnul pro Mineland a přečetl údajně celou wiki, což několikrát potvrzoval, když na voice chatu předváděl, co všechno ví a zná. Dá se tam ale vyčíst i to, že během dvou dnů získal full dia a elytru, což by za normálních okolností šlo zvládnout, nyní však už víme, že toto bylo vytěženo x-rayem. Ladislav si ihned kladl obrovské cíle na všech polích Minelandské mapy, předurčil si postavit nejvelkolepější hrad, nepotopitelný parník, či se stát velkoobchodníkem.

Ladislav prodavačem

Pro Ladislavův zájem mu Admin tým, zejména Gold, povolil užívat dolní patro obchodu Kvelb. Ladislav ihned nastartoval svého prodejního ducha a chuť po diamantech. Neustále se na voice chatu snažil prodávat všelijaké sety, které propagoval jako fair trade, protože vznikly s 0 % podílem dětské práce. Nutno podotknout, že Ladislav sám je ještě dítě a tak není 100 % jisté, zda je toto jeho marketingové tvrzení pravdivé.

Ladislav stavitelem

Ladislav začínal budovat velkolepý Titanic, který líbivě oznámil v kanálu zpravodajství a spustil oznámení o prodeji kajut. Jeden megalomanský nápad střídal druhý a Ladislav se začal ztrácet v tom, co v Titanicu vlastně chce. Hráčské kajuty, státní kajuty. Později bylo odhaleno, že celý Titanic staví z čistě chladného kalkulu, kdy jen potřeboval mít na Titanicu hrající hráče, aby zůstaly načtené chunky a on tak mohl získávat výtěžky ze svých farem, které měl v plánu postavit.

Ladislav kriminálníkem a lhářem

Bohužel pýcha a megalomanství na všechny světové strany předznamenávají pád. Když Arlen_Andalou zběžně kontrolovala vytěžené debrisy, našla několik zjevných příkladů x-ray těžby, který se nikdo ani drze nepokoušel skrýt.

Po tom, co byl Ladislav konfrontován, se vymluvil na svého bratra, kterému půjčoval notebook. Když tento jeho pokus byl smeten ze stolu, protože byl už předtím několikrát varován, že i za tyto prohřešky ponese zodpovědnost, přiznal se, že ten x-ray má na svědomí on sám.

Admin team se rozhodl pro udělení permabanu.

Po banu a nástup tajemného Prismarina

Ladislav se téměř každý den pokoušel o neúspěšné námluvy serveru, kdy se opakovaně snažil připojit, aby zkontroloval, jestli mu nebyl udělen unban.

Po několika týdnech kontaktoval admin tým, kde se omluvil za své prohřešky doufajíce, že dostane unban. Po konzultaci mu admin tým udělil možný temp ban s tím, že by po wipu dostal unban. Ladislav nadšeně souhlasil a admin tým měl za to, že je to tímto vyřešeno.

Jenže o několik hodin přišla přihláška od hráče jménem Prismarine_mc, kde Ladislav vystupoval jako nějaký svůj známý, který chce hrát na serveru. Admin teamu už bylo ale dávno jasné, že je tento hráč Ladislav, protože je to jen jeho přejmenovaný účet, na kterém má stejně ban, takže i kdyby to nikdo z admin teamu nepoznal, stejně by se nemohl připojit.

Po této události byl Ladislav konfrontován, omluvil se, že to chtěl jen zkusit. A tak dostal permaban.