Arsteimský podchod

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Arsteimský podchod
Arsteimský podchod
Arsteimský podchod
Verze 1.18
Postaven I/2022
Důvod postavení usnadnění přístupu do Arsteimského nádraží
Souřadnice x:-35 z:-355
📍

Stát Arsteim
Typ objektu podchod
Místo podzemní prostory Arsteimu
Stavitel Admin Team
26/5/2024 3:26:12 · Š · E · R

Arsteimský podchod se rozprostírá v podzemí města Arsteim, a usnadňuje přístup k vlakovému nádraží z druhé strany města. Jeden ze vstupů se nachází ze strany od obchodního domu Kvelb, další z východní strany města a jeden ústí přímo do Arsteimského nádraží. V podchodu lze narazit třeba na stánky k pronájmu nebo veřejné záchody. Místní obyvatelé vypráví, že je podchod opředen velkým množstvím tajemství a je zde možno narazit na různá podivuhodná zákoutí.

Veřejné záchody

Veřejné záchody

Součástí podchodu jsou i nechvalně proslulé veřejné záchody. Využití služeb veřejných WC je zpoplatněno, a cena se odvíjí od typu vykonané potřeby. Místní hajzlbába pečlivě a s precizností kontroluje jakou potřebu jste vykonali, a v případě pokusu o podvod vymáhá doplacení plné ceny. Po hygienické stránce na tom zařízení není příliš dobře. Plesnivějící zdi, špinavé prkénko nebo záhadná rostlina rostoucí v koutě však utváří jedinečnou a věrohodnou atmosféru veřejných záchodů. Oblíbeným způsobem obdarovávání svých přátel se staly poukázky na záchod, které je možno u vstupu od hajzlbáby zakoupit.

Vandalismus

Zvandalizovaná stěna podchodu

Vandalismu neušel ani Arsteimský podchod. Krátce po dokončení výstavby byl v pozdních večerních hodinách poškozen neznámým vandalem, který zanechal na jedné ze zdí podchodu svůj podpis. Do vyšetřování se ihned po nahlášení pustila Arsteimská policie, vypátrat neznámého vandala se ji však nepodařilo. Jeho totožnost tak zůstává tajemstvím. Nápis „Krtek“ s největší pravděpodobností odkazuje na dobře známého Krtka z předchozí verze.

Stále jsme se nedobrali k tomu, kdo je za tento vandalský čin zodpovědný, Arsteimští představitelé ale slibují nasadit více hlídek do problematických oblastí.
— Zpravodajství[1], 21. 1. 2022, Článek Andaluského psa


Galerie


Odkazy

Reference