Southportský kurýr

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

mercredi, 24. avril 2024
Presse libre pour toutes les bonnes personnes de la Confédération Southportland.
Prix: Gratuit

AKTUÁLNĚ: Volby v Southportlandu proběhnou v sobotu 19. 12.!

Volby v Southportlandu proběhnou již tuto sobotu!

Publié dimanche, 13. décembre 2020.

Le0 dnes v brzkých ranních hodinách vyhlásil termín voleb. Ty se uskuteční v sobotu 19. 12. 2020. Bude southportlandská metoda volby Le0vi překážkou nebo posilou? Více se dočtete přímo v článku!
celý článek ▸

Na dnešním jednání OMN hráč stepi7 navrhl, aby část korálového území sousedního státu Etaven připadla pod Tswillin. Je toto zásah do práv státu? A jak se tento návrh může projevit při prezidentských volbách v Southportlandu?
celý článek ▸

V Southportlandu se chystají prezidentské volby. Le0 se si od pravidelných voleb slibuje posílení národní jednoty a vystavení účtu voleným zástupcům. Získali jsme exkluzivně pro Southportský kurýr nejnovější informace o vývoji jednání OMN.
celý článek ▸

Krátce

I zde může být vaše reklama!Kontaktujte redakci.

Le0 – nejlepší kandidát?

Publié dimanche, 13. décembre 2020.

Nadcházející prezidentské volby se přiblížily a s nimi i potencionální kandidáti. Krtkuv_dort_ tedy rozhodně mezi mé favority nepatří, já dám hlas tomu nejlepšímu... a tím je Le0!

I zde může být vaše reklama!Kontaktujte redakci.

Výsměch ve Tswillině

Publié dimanche, 29. novembre 2020.

Manifest za řešení korálového monopolu je výsměch všem slušným a poctivým hráčům. Skupina pseudoglobalistů okolo Steewe1999 si nárokuje de facto území cizího státu. Neuvěřitelné!

I zde může být vaše reklama!Kontaktujte redakci.
Tout le contenu est fourni par l'entreprise Livre Southport. Les articles et opinions publiés dans ce périodique peuvent ne pas refléter les opinions majoritaires de la société.
© 2020 – 2024