Modrý slime

Z Mineland.eu | Wiki
(přesměrováno z Ruvalonské listy)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


Hlavní strana Mezinárodní dění Z verze 1.18 Rozhovory

Maldivae položilo základní kámen ekonomického a zábavního impéria

Z počátku skromný ostrovní stát dnes čítá již dvouciferný počet uměle vytvořených ostrovů. Maldivae se nachází na samém východě současné mapy a neustále roste rychlým tempem. Zajímavá je především různorodost jednotlivých ostrovů, na každém z nich se totiž nachází unikátní přírodní biom. Během putování tak lze narazit na běžné smrkové lesy, pouštní ostrov či bujně zarostlou džungli.

bře, 02, 2024

číst více >>>

Takamumba: Adminování by mělo být i o vylomeninách, nikdo nechce superseriózní zaprsklé kamenné tváře.

Bývalý admin, proslulý uhlobaron a v současné době Sharlamský sultán. Takamumba byl u zániku AMKMC a následného vzniku samotného Minelandu. Rozhovor poskytuje letmý náhled do více než desetileté historie Minelandu z pohledu člověka, který patří mezi úzkou skupinu nejstarších pamětníků na serveru. Takamumba v něm vzpomíná třeba na své funkční období, nebo zážitky z Minelandu. Padnou však i otázky týkající se současného dění na serveru.

úno, 6, 2022

číst více >>>

Výstavba infrastruktury v Ruvalonu v plném proudu.

Od nového roku aktivně probíhají práce na výstavbě vnitrostátní infrastruktury na celém území Ruvalonu. Cílem je propojit jednotlivá sídla a zpřístupnit především těžko dostupné vnitrostátní oblasti.

led, 31, 2022

číst více >>>