Le0kalypsa

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tato stránka je příliš stručná nebo postrádá důležité informace.
Pomozte Mineland Wiki tím, že ji rozšíříte.
Tento článek obsahuje neúplné nebo mylné informace, protože autor čerpal z lidové ústní slovesnosti.
Pamětníci, pomožte nám s doplněním informací..
ℹ️
Le0kalypsa
Pokud máte vhodný obrázek, můžete ho doplnit.
Pokud máte vhodný obrázek, můžete ho doplnit.
Verze Mineland 1.10/1.11
Typ tragická událost
Datum 20. 5. 2017

Příčina Mladý Le0 bez peněz na pluginy
Výsledek Anihilace Minelandu
12/4/2024 18:01:44 · Š · E · R

Le0kalypsa byla tragická událost, která vymazala všechna nezálohovaná data serveru, ukončila Mineland_1.10/1.11 a předznamenala pád Projekt Adventure.

Průběh

Le0 rád zkoušel a experimentoval s pluginy, bohužel ne všechny pluginy jsou zdarma a to Lea nalákalo na stránky, kde si stáhl neoficiální verze takových pluginů. Velkým nešvarem pluginů z neoficiálních stránek je ten, že prakticky neexistuje žádná ochrana, nebo kontrola kódu. Proto se často může stát, že je nekalou osobou upraven kód pluginu. To se stalo Leovi, když si nějaký takový plugin stáhl. Toto zapříčinilo zavirování fyzického serveru, kdy byla smazána veškerá práce Admin týmu a Mineland 1.10/1.11 touto událostí přestal existovat.

Adventure projekt utrpěl také ztrátou dat. Byla obnovena dva měsíce stará záloha, která obsahovala téměř všechny stavby, ale neobsahovala nastavené pluginy, zprovozněné dungeony a moby v nich. To vedlo k následnému uzavření projektu Adventure.

Zjednodušení Minelandu

Po Le0kalypse se admin tým rozhodl, že už znova nebudou budovat lobby s branami do přidružených serverů. Výchozí spawn byl ustanoven na survival mapě, kde budou brány s přesuny. Později však zanikly všechny přidružené servery a z Minelandu se stal jeden server.

Le0kalypsa v Mineland kultuře

Le0kalypsa nabyla skoro až legendárního statusu, jedná se o jeden z nejdůležitějších momentů historie Minelandu, navzdory tomu, že se o této události do doby vytvoření tohoto článku vyskytovalo na Wiki jen pár strohých vět.Odkazy

Související články