Zákon zachování Krtka

Z Mineland.eu | Wiki
(přesměrováno z Debilita)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Zákon zachování Krtka
Veličina debilita
Jednotka kid
Značka k

Objevitel David Transstein
6/4/2024 7:35:59 · Š · E · R
Tato stránka se nepřímo týká Minelandu.
Neznalým jedincům to může připadat jako bizár, ale my tímhle žijeme.

Zákon zachování Krtka minelandský fyzikální zákon, který jasně stanovuje míru kidství (též kidosti či kidity) na serveru. Ve zkratce tvrdí, že debilita hráčů na serveru se nesníží banováním debilních hráčů, a proto na serveru vždy nějaký debil bude. David Transstein se snaží o zařazení mezi ostatní fyzikální zákony o zachování.

David Transtein objevuje Zákon zachování Krtka
Nechť je obecný systém symetrický vůči operaci časového posunutí. Pak se v tomto systému zachovává aditivní fyzikální veličina, která se nazývá debilita.
— David Transstein, 5. 6. 2020

Historie

Rané období

Debilita se jakožto fyzikální veličina vždy na serveru vyskytovala. Přímo úměrně se vztahovala na fakt, jestli byl server na whitelist či ne. Již od počátků bylo korigování míry debility hlavní náplní práce tzv. antidebilitérů, tež označovaných jako Admin Team. Často se stávalo, že se debilitou nakazil přímo člen, ba i členové Admin Teamu, proto se muselo uchylovat k izolaci těchto nakažených, odebrání jejich členství v Admin Teamu, či dokonce (v závažných případech) jejich zabanování.

Vrcholné období

Vrcholné období zažívala debilita během verze 1.15, kdy si Admin Team naivně myslel, že whitelist přinese od debility klid. Vyšší příliv hráčů ovšem způsobil, že na server proklouzlo i několik nakažených. Zde je (stále aktualizovaný) seznam hráčů, kteři se nakazili:

Objev ZZK

5. 6. 2020 David Transstein na konferenci v Banseinu přednesl první nástin dnes již známé věty, a plně tak zteoretizoval debilitu na serveru. Dnes se debilitou zabývá Transsteinův tým na tswillinské univerzitě. Tento objev vyvrátil spekulace, že debilita a kidismus je to samé.[1]

Vzorec

K = kidismus
n = příliv nových hráčů na server
d = debilita

Debilita jako nemoc

Debilita je zlá nemoc, ze které se velmi těžko léčí.

Příznaky

Zpočátku má debilita velmi pomalý nástup, nákaza se reálně může projevit až po několika týdnech. Často dokonce sám nakažený musí být upozorněn ostatními, že je s ním něco v nepořádku. Příznaky se mohou lišit dle povahy nakaženého jedince.

Nakažlivost

Debilita napadá zejména mozkovou kůru, která pak odumírá, a způsobuje zvyšování hloupých projevů v chatu, podvádění, otravování ostatních a v kritických případech i permanentní hyperaktivitu. Právě otravování ostatních je jeden z hlavních způsobů šíření nákazy. Další hráči pak nemusí zvládnout léčbu a debilita se může projevit i u nich. Léčba dobrofenem či jinými antikokotiky v reálném životě nemusí pomáhat.

Prevence

Admin Team doporučuje snažit se permanentně používat mozek. Podobně jako u demence – přemýšlení a jiné aktivity snižují riziko debility. Roušky či desinfekce vás před debilitou nezachrání, jste pěkně debilní, jestli si to myslíte.

Odkazy

Reference

  1. Při dlouhodobém výzkumu se totiž ukázalo, že i dospělí můžou být debilové.