Cocotka

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Cocotka
Kokotka, Slípka, Slípec
První zmínka 11. 3. 2020
Naposledy spatřena 11. 3. 2020
Verze 1.15
Funkce slepice
(fiktivní postava)
13/7/2024 17:46:13 · Š · E · R

Lore

Co to je za manýry, aby se tady vzdávala čest nějaké slepici?
— _Le0_

Cocotka je slepice hráče MrOndie, která bojovala při boku tohoto hráče v boji za svobodu. Je dodnes nejmladší obětí z řad Southportlandského vojska.

Životopis

Soubor:Kokodák.mp3
Nahrávka Cocotky, jak se dotazuje úředníků.

Narodila se 10. 3. 2020 v Southportlandských bažinách. V dětství navštěvovala Southportlandskou základní školu, kterou úspěšně zakončila dne 12. 3. 2020. V odpoledních hodinách téhož dne však přišel v jejím životě veliký zvrat, když byl místním rozhlasem vyhlášen nouzový stav. Jakožto slepice se základním vzděláním musela vyhledat nejbližší Zápisné místo. Po vyhledání jí bylo oznámeno, že musí večer nastoupit na bojiště po bok armády (Southportland byl totiž napaden skeletony). Na dotaz "Kokodák?" odpověděli místní úředníci smíchem, což se jí zřejmě stalo osudným[1]. Vzhledem k faktu, že stát Southportland v rozhlasovém hlášení oznámil, že odmítne vyzbrojovat slepice, byla Cocotka donucena bojovat vlastními křídly. Po několika sekundách boje byla zastřelena šípem z luku skeletona. Skeleton-vrah byl zabit o necelou minutu později hráčem MrOndie.

Zajímavosti

Vrah (vpravo) a do něj střílící zrádce (vlevo).
Pomník obětem boje za svobodu.
1. Několik sekund po svém činu byl skeleton-vrah napaden jedním ze svých spojenců, skeleton-vrah však zrádce dokázal zabít. Motiv zrádce k tomuto činu není dodnes známý.
2. V soukromém muzeu hráče MrOndie jsou uloženy ostatky Cocotky. Přístup do muzea je velmi omezený z důvodu strachu z krádeží.
3. 13. 3. 2020 bylo odhlasováno umístení pomníku v Southportlandských bažinách, který bude připomínat nejen tuto oběť. Následující den bylo dílo postaveno.

Odkazy

Související články

Reference

  1. Zřejmě se totiž dotazovala na to, zda obdrží zbraň. Úředníci jí nerozuměli.