Andaluský pes

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


Majklův strom lehnul popelem.

Hlavu Stromoslávie Majkla včera potkal psychický kolaps. Díky územním změnám přišla Flavoslávie o spoustu území, které nyní převzal Ruvalon. Tím pádem zanikly i smlouvy a rozhodnutí OMN, které upravovalo vztahy a územní plány mezi Stromoslávií a Flavoslávií. Bylo tak potřeba, aby Majkl vyjednal nové územní podmínky s Ruvalonem.

Něco takového ale Stromoslávský šéf odmítl akceptovat, dožadoval se více území a neustále zmiňoval rozhodnutí OMN, které se ale netýká Ruvalonského území a tak není v platnosti, ale jeho chování odradilo Ruvalonské představitele ke komunikaci s nim. Majkl byl vyzván aby se uklidnil a že se bude o území jednat později. To však Majkla nezastavilo a rozhodl se performativně podpálit svůj strom, který do hodiny lehnul popelem. (Jeho zbytky však nechal ve vzduchu a velmi to hyzdí okolní krajinu) Choval se poté velmi arogantně a vyhrožoval Ruvalonu, že tento spor znovu potáhne před OMN, kde si Majkl věří, že by mohl získat více území. Majklova pozice se však na poli OMN změnila a dnes by nejspíš takový návrh neprošel.

Celá OMN napjatě hledí ke Stromoslávii a my jsme se zeptali představitele OMN, jak by se tato situace mohla dál vyvíjet.

"Protože Stromoslávie vznikla čistě pro ochranu stromu, který nyní lehnul popelem, budeme jednat o případném zapojení Stromoslávie zpět ke Flavoslávii pod Maxovu nadvládu. To jsou ale zatím pouze neprojednané záležitosti a vše závisí na domluvě."

"Takový konflikt nemá obdoby a je to zatím největší hrot, který tu byl od doby přestěhování do Arsteimských oblastí. Velmi mě mrzí, že se správce státu Stromoslávie neumí chovat. I proto jsme ho vyzvali o odložení řešení této záležitosti, aby vychladnul." - Vyjádřil se zástupce Liaxusu, David_Andalou, který se snažil dělat mediátora mezi Ruvalonem a Stromoslávií, ale neúspěšně.

čtvrtek, 22. prosinec 2022