Kid

Z Mineland.eu | Wiki
(přesměrováno z Kidi)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
ℹ️
Kid
kid obecný, kidi, děcka, homo kidus
Kid vykonávající obvyklou činnost ve svém přirozeném prostředí.
Kid vykonávající obvyklou činnost ve svém přirozeném prostředí.
Výskyt 2011–dosud
Chráněn ano (bohužel)

Říše živočichové (Animalia)
Kmen strunatci (Chordata)
Podkmen obratlovci (Vertebrata)
Nadtřída čtyřnožci (Tetrapoda)
Třída savci (Mammalia)
Nadřád placentálové (Placentalia)
Řád primáti (Primates)
Podřád haplorhini (Haplorhini)
Infrařád opice (Simiiformes)
Oddělení úzkonosí (Catarrhini)
Nadčeleď hominoidi (Hominoidea)
Čeleď hominidi (Hominidae)
Podčeleď homininae (Homininae)
Rod člověk (Homo)
Druh kid (kidus)
21/4/2024 10:31:34 · Š · E · R
Tato stránka se nepřímo týká Minelandu.
Neznalým jedincům to může připadat jako bizár, ale my tímhle žijeme.

Kid obecný (Homo kidus) je specifickým druhem rodu Homo. Je pro něj charakteristický projev vykazující nízkou inteligenci a neschopnost se vyjadřovat. Kid, přestože je bytost, která si uvědomuje sama sebe, se většinou snaží kopírovat chování jiných subjektů, což ve většině případů vede ke katastrofě.

Označení kid používáme jako pro samečka, tak pro samici. V množném čísle označujeme tyto tvorečky výrazem kidi.

Charakteristickým rysem dnešního kida je schopnost vyrábět komplexní problémy a použít je k otravování svého okolí. Tyto problémy v důsledku mohou vést k otravování ostatních vyspělých tvorů či dokonce jejich úbytku. Termín kidstvo slouží jako souhrnné označení pro veškeré kidy na planetě.

Od roku 2018 se počet kidů na Minelandu významně snížil, proto dnes hlavně díky whitelistování u nás patří mezi chráněné druhy.

Výskyt na Minelandu

2011–2018

Mineland 2014 – „Server s dokonalou komunitou.“[1]
cs atmyne das mi crea pls

Mezi lety 2011 a 2018 byl Mineland určen pro warez klienty a neprobíhala dostatečná filtrace zájemců na whitelist, což způsobovalo vysoký příliv kidů a také vysokou úroveň moderace. Je ale nutné říct, že spoustu těchto kidů na Minelandu zůstalo a dokonce se později stali administrátory. Ano, Oqapo (na verzi 1.8) i Le0 (na verzi 1.2) byli kidi.

Žadonil jsem Frostyho na verzi 1.2 o teleport a on mi tenkrát odvětil svojí ikonickou odpovědí „Nejsem taxík.“
— Le0, 2015
My jsme po linuxesovi taková druhá generace administrátorů, třetí generací bude MagilMan a Sykorka26...
— Oqapo, 2016

2018–dosud

Po příchodu verze 1.13 se tehdejší vedení Admin Teamu, Sogo a Le0, rozhodli, že Mineland uzavřou warez klientům a budou vyžadovat přihlášky na whitelist. Některé předchozí verze Minelandu[2] byly též uzavřené, většinou se ale jednalo o privátní odnože určené pro Admin Team. Kompletní uzavření tak izolovalo kidy mimo server a jejich žádosti o přidání na whitelist byly neschváleny. Avšak kidi či hráči, kteří vykazují chování kidů mohou i dnes prolézt na uzavřený server. Dnes na serveru platí tzv. Zákon zachování Krtka.

Evoluce

Kida se ve volném herním prostoru dříve podařilo velmi slušně rozpoznat od vyspělých jedinců, neboť v prvotních hrách využívali primárně warez verzi hry, tudíž na serverech měli zpravidla skiny Steve (později Alex). S vyšší dostupností alternativních platebních metod jako je například Paysafecard a se zvýšením kapesného od rodičů začali kidi pronikat i mezi originální klienty a v současnosti se může jevit jako obtížné je rozpoznat na první pohled. Jedním z mála rozpoznatelných rysů, které kidům zůstaly i po letech, je stavění odporných staveb, významně horší slovní zásoba a vysoké množství pravopisných a gramatických chyb, stejně jako žadonění o /op, /give či /tp.[3]

Odkazy

Související články

Externí odkazy

Reference