Občasník HROM

Z Mineland.eu | Wiki
Verze z 8. 3. 2020, 00:40, kterou vytvořil imported>Nadik
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Obsah

O nás

Skupinová fotografie redakce

Občasník HROM je hlavní tiskovina nově vystavěného Mediálního domu SAFRA ve Tswillině, který je ve vlastnictví Říše Monteblanco. Občasník se zabývá mimo investigativní žurnalistiky také reportážemi z akcí, válečnými reportážemi, komentáři a satirickými zprávami. Šéfredaktorem i šéfeditorem Občasníku HROM je Nadík, který si periodicky "jednou za čas" sepíše článek o zajímavých událostech na serveru.

Články

3. 3. -

Článek C

22. 3. - Zabanovaný Majkl48!

SKANDÁL!! Majkl48 dostal BAN! Proč? To se dozvíte v dnešním článku!

Dočasně zabanovaný hráč Majkl48

Po hlásání podpory úmyslného ublížení na zdraví se Majkl48 setkává s dalším problémem s adminstvem, který vyústil v ban. Proč? Údajně za to může Ellderko! "Byli jsme normálně na serveru a pak někdo z adminstva dostal koule a zabanoval Majkla spolu s Marošem." řekl pro redakci Občasníku HROM svědek události.

Celá situace začala nevyžadovanou rekonstrukcí Enderman farmy pod vedením TrdEllderka. Poté, co se Majkl48 o zprávě dozvěděl, přispěchal k farmě a začal ji veřejně hanobit spolu s hráčem MarošJeBorec. Po několika upozorněních byli oba hráči dočasně zabanováni. Mimo jiné se hráč Maroš doznal, že měl v plánu zasponzorovat server celými dvěmi sty eur, čemuž samozřejmě zbylí hráči odmítali uvěřit.