Občasník HROM

Z Mineland.eu | Wiki
Verze z 9. 3. 2020, 12:09, kterou vytvořil imported>Nadik
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

O nás

Skupinová fotografie redakce
logo Občasníku HROM

Občasník HROM je hlavní tiskovina nově vystavěného Mediálního domu SAFRA ve Tswillině, který je ve vlastnictví Říše Monteblanco. Občasník se zabývá mimo investigativní žurnalistiky také reportážemi z akcí, válečnými reportážemi, komentáři a satirickými zprávami. Šéfredaktorem i šéfeditorem Občasníku HROM je Nadík, který periodicky "jednou za čas" sepíše článek o zajímavých událostech na serveru.

Články

7. 3. - utajovaný Červí tunel odhalen!!! Pravda, o které se veřejnost neměla nikdy dozvědět!

ilustrační fotografie

V sobotu 7. 3. ve večerních hodinách odhalilo investigativní oddělení Občasníku HROM, zvané TŘESK, nevídané zatajování informací Admin teamem! O co šlo? To se dozvíte v článku!

Kolem 9. hodiny večerní dostalo investigativní oddělení zprávu o tom, že hráč Ethxrnity byl zavřen do tswillinského Nápravného zařízení Leopoldau, přezdívané Auschwitz-Leopoldau. Vzhledem k tomu, že celou věc chtěl Admin team ututlat a udržet v tajnosti, odvážní investigativní reportéři se rozhodli o věci mluvit. Samozřejmě, aby Admin team nebyl považován za zastánce autoritářského režimu, přirovnávaného k režimu v KLDR, zorganizoval Hlavní admin _Le0_ akci, kterou nazval "Lumpenkavárnické humanitní lynčování obviněného".

Mluvčí Adminské kanceláře nám sdělil, že hráč Ethxrnity byl zavřen do Nápravného zařízení Leopoldau za zneužívání nejmodernějších těžebních technik - tzv. "netopýřích technik". Mluvčí taktéž uvedl, že _Le0_ osobně vyslovil rozsudek s jízlivou poznámkou: ,,Alespoň předvede dalším méněcenným zdegenerovaným vězňům umění jeho techniky". ,,Domnívám se, že pověřený člověk ve službách vězeňské ostrahy bude důkladně hráče sledovat, aby mohl tzv. "netopýří techniku" okoukat a případně využít pro vyšší, Lumpenkavárnické, principy," dodal.

2. 3. - Teroristický útok na Mediální dům SAFRA!

ilustrační fotografie

Ve Tswillině probíhal den, jako každý jiný. Místní obyvatelé nakupovali u AFKujícího Kralika a popíjeli lahodné pivo Grešlák, když v tom se na serveru zjevil čerstvě odbanovaný hráč MarosJeBorec a udělal neslýchané věci. Více se dozvíte v článku!

Dne 2. 3. proběhl zatím nejhrůznější čin, kterému musel nově vybudovaný Mediální dům SAFRA čelit. Po týdenním banu se na serveru zjevil odpadlík MarosJeBorec a se záminkou "nasrat CrazyFoba1612844" se rozhodl spáchat sebevražedný teroristický útok na budovu Mediálního domu SAFRA. Vzhledem k tomu, že budova měla původně sloužit jako krypto-oligarchní pračka špinavých peněz (čtěte obchod - pozn. red.), tak se domníváme, že MarosJeBorec byl v tu chvíli příliš zaujatý a rozhodl se postupně ničit celý mediální dům.

Ten Maroš, to je nižší forma bytí bez pochopení různých symbolik. Nejvíce mne nahněval tím, že sebral většinu hrnků s kávou, které jsme měli na stole připravené pro psaní dalších kvalitních a nezaujatých článků!
—  expert na káfe občasníku HROM Bonda Tlaník


Podle dosavadních zdrojů však nebyl útok na Mediální dům SAFRA jediný, který Maroš způsobil. Pod stejnou záminkou se rozhodl Maroš narušit kanalizaci ve městě Tswillin a tím zatopit část města. Mimo jiné využil nejmodernějších těžebních metod, tzv."netopýři", přímo pod městem Tswillin, za což byl náležitě potrestán Velvyslancem pro spravedlivou těžbu při organizaci OMN.

22. 2. - Zabanovaný Majkl48!

Dočasně zabanovaný hráč Majkl48

SKANDÁL!! Majkl48 dostal BAN! Proč? To se dozvíte v dnešním článku!

Po hlásání podpory úmyslného ublížení na zdraví se Majkl48 setkává s dalším problémem s adminstvem, který vyústil v ban. Proč? Údajně za to může Ellderko!

Byli jsme normálně na serveru a pak někdo z adminstva dostal koule a zabanoval Majkla spolu s Marošem.
—  svědek události.


Celá situace začala nevyžadovanou rekonstrukcí Enderman farmy pod vedením TrdEllderka. Poté, co se Majkl48 o zprávě dozvěděl, přispěchal k farmě a začal ji veřejně hanobit spolu s hráčem MarošJeBorec. Po několika upozorněních byli oba hráči dočasně zabanováni. Mimo jiné se hráč Maroš doznal, že měl v plánu zasponzorovat server celými dvěmi sty eur, čemuž samozřejmě zbylí hráči odmítali uvěřit.