Občasník HROM: Porovnání verzí

Z Mineland.eu | Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
imported>Nadik
imported>Nadik
Řádek 38: Řádek 38:
   
   
  +
{{CLEAR}}
  +
=== 14. 3. - Majkl48 permanentně zabanován! Je SVOBODA SLOVA ohrožena?! ===
  +
[cenzurováno]
 
{{CLEAR}}
 
{{CLEAR}}
   
Řádek 65: Řádek 68:
   
 
=== 22. 2. - Zabanovaný Majkl48! ===
 
=== 22. 2. - Zabanovaný Majkl48! ===
  +
[cenzurováno]
 
[[Soubor:1.15 HROM 22.3.Majkl.png|náhled|Dočasně zabanovaný hráč Majkl48]]
 
 
'''SKANDÁL!! Majkl48 dostal BAN! Proč? To se dozvíte v dnešním článku!'''
 
 
Po hlásání podpory úmyslného ublížení na zdraví se Majkl48 setkává s dalším problémem s adminstvem, který vyústil v ban. Proč? Údajně za to může Ellderko!
 
{{Citace|Byli jsme normálně na serveru a pak někdo z adminstva dostal koule a zabanoval Majkla spolu s Marošem.| svědek události.|}}
 
 
 
Celá situace začala nevyžadovanou rekonstrukcí Enderman farmy pod vedením TrdEllderka. Poté, co se Majkl48 o zprávě dozvěděl, přispěchal k farmě a začal ji veřejně hanobit spolu s hráčem MarošJeBorec. Po několika upozorněních byli oba hráči dočasně zabanováni. Mimo jiné se hráč Maroš doznal, že měl v plánu zasponzorovat server celými '''dvěmi sty eur''', čemuž samozřejmě zbylí hráči odmítali uvěřit.
 
 
{{CLEAR}}
 
{{CLEAR}}
   

Verze z 15. 10. 2020, 18:49

O nás

Skupinová fotografie redakce
logo Občasníku HROM

Občasník HROM je hlavní tiskovina nově vystavěného Mediálního domu SAFRA ve Tswillině, který je ve vlastnictví Říše Monteblanco. Občasník se zabývá mimo investigativní žurnalistiky také reportážemi z akcí, válečnými reportážemi, komentáři a satirickými zprávami. Šéfredaktorem i šéfeditorem Občasníku HROM je Nadík, který periodicky "jednou za čas" sepíše článek o zajímavých událostech na serveru.

Články

3. 8. - David Andalou, ultralevicový liberál novým hlavním adminem!

David Andalou zachycen na protestu

Po roce, kdy _Le0_ fungoval samostatně jako Hlavní admin, se dnes rozhodl k přijetí další posily do nejvyšší funkce. Největší kontroverzi vyvolal fakt, že David Andalou, nový Hlavní admin, je doslovným opakem _Le0_, který se aktivně politicky angažuje pod vlajkou lidovců.

Tak hele, teď mě tu budete všichni poslouchat, jasný?
— David Andalou

Dne 3. 8. se v tabulátoru změnila Davidovi Andalouovi barva nicku na modrou, tedy barvu Hlavního admina. Bez jakéhokoliv oznámení komunitě, jako blesk z čistého nebe. Na tiskové konferenci, která proběhla na discordu, začal David svůj proslov slovy: „Tak hele, teď mě tu budete všichni poslouchat, jasný?" Následně pokračoval David Andalou poměrně radikálními výroky v hlavním chatu serveru, kde vydal své první nařízení pro všechny hráče serveru. Nařídil zde, že se musí každý přidat do strany LGBT+ komunity a kdo nebude mít ve svém příbytku pověšenou pověstnou duhovou vlajku, bude uzavřen do Leopoldau.

Mimo jiné, zdroj - jehož jméno redakce zná, ale v rámci ochrany jej nechce prozradit - nám sdělil, že David Andalou je pravidelným uživatelem Podezřelých polévek od vesničanů, které jsou známé svými léčitelskými, ale i silně halucinogenními účinky na hráčskou mysl. Zdroj nám také prozradil, že velice rád vlastnoručně balí takzvané spliffy, což je sušená řasa v kombinaci s obilím.

Jak bude probíhat vývoj nového Hlavního admina? Bude k užitku, nebo překonvertuje většinu komunity k ultralevicově liberálnímu smýšlení? To vše vyplyne časem. Od toho tu jsme však my - redakce HROMu, která bude každý Davidův krok pečlivě sledovat.

První stanovisko


29. 3. - Předražený trh s rouškami! Budou tito "šmejdi" někdy potrestáni?!

Předražený obchod s rouškami
Kastrovač koček Gold_Cake

I na Minelandu probíhá nákaza koronavirem. Admin Team jako preventivní opatření rozdal několik desítek roušek. Někteří však zneužili situace a skrze své manufaktury začaly roušky vyrábět a vydělávat na nich. Největším distributorem je momentálně hráč Gold_Cake, hlava státu Etaven.

Dne 29. 3. objevilo investigativní oddělení našeho občasníku nevídaný jev. Při nákupu základních předmětů v Goldově obchodě ve Tswillině si může každý, již před obchodem, všimnout nabídky roušek. Po bližším prozkoumání si však každý všimne tzv. přestřelené ceny za jednu roušku - celé 3 diamanty za kus! Hned po zjištění jsme hráče Gold_Cake vyzpovídali. Co nám hlava státu Etaven a vrchní dealer roušek v jedné osobě řekl? To se dozvíte níže!


Tak si je lidé měli koupit předem. Každý se má starat o sebe, oni to podcenili. Já ty peníze potřebuju na kastraci svých koček, to je drahý.
— Gold_Cake


14. 3. - Majkl48 permanentně zabanován! Je SVOBODA SLOVA ohrožena?!

[cenzurováno]

7. 3. - utajovaný Červí tunel odhalen!!! Pravda, o které se veřejnost neměla nikdy dozvědět!

ilustrační fotografie

V sobotu 7. 3. ve večerních hodinách odhalilo investigativní oddělení Občasníku HROM, zvané TŘESK, nevídané zatajování informací Admin teamem! O co šlo? To se dozvíte v článku!

Kolem 9. hodiny večerní dostalo investigativní oddělení zprávu o tom, že hráč Ethxrnity byl zavřen do tswillinského Nápravného zařízení Leopoldau, přezdívané Auschwitz-Leopoldau. Vzhledem k tomu, že celou věc chtěl Admin team ututlat a udržet v tajnosti, odvážní investigativní reportéři se rozhodli o věci mluvit. Samozřejmě, aby Admin team nebyl považován za zastánce autoritářského režimu, přirovnávaného k režimu v KLDR, zorganizoval Hlavní admin _Le0_ akci, kterou nazval "Lumpenkavárnické humanitní lynčování obviněného".

Mluvčí Adminské kanceláře nám sdělil, že hráč Ethxrnity byl zavřen do Nápravného zařízení Leopoldau za zneužívání nejmodernějších těžebních technik - tzv. "netopýřích technik". Mluvčí taktéž uvedl, že _Le0_ osobně vyslovil rozsudek s jízlivou poznámkou: ,,Alespoň předvede dalším méněcenným zdegenerovaným vězňům umění jeho techniky". ,,Domnívám se, že pověřený člověk ve službách vězeňské ostrahy bude důkladně hráče sledovat, aby mohl tzv. "netopýří techniku" okoukat a případně využít pro vyšší, Lumpenkavárnické, principy," dodal.

2. 3. - Teroristický útok na Mediální dům SAFRA!

ilustrační fotografie

Ve Tswillině probíhal den, jako každý jiný. Místní obyvatelé nakupovali u AFKujícího Kralika a popíjeli lahodné pivo Grešlák, když v tom se na serveru zjevil čerstvě odbanovaný hráč MarosJeBorec a udělal neslýchané věci. Více se dozvíte v článku!

Dne 2. 3. proběhl zatím nejhrůznější čin, kterému musel nově vybudovaný Mediální dům SAFRA čelit. Po týdenním banu se na serveru zjevil odpadlík MarosJeBorec a se záminkou "nasrat CrazyFoba1612844" se rozhodl spáchat sebevražedný teroristický útok na budovu Mediálního domu SAFRA. Vzhledem k tomu, že budova měla původně sloužit jako krypto-oligarchní pračka špinavých peněz (čtěte obchod - pozn. red.), tak se domníváme, že MarosJeBorec byl v tu chvíli příliš zaujatý a rozhodl se postupně ničit celý mediální dům.

Ten Maroš, to je nižší forma bytí bez pochopení různých symbolik. Nejvíce mne nahněval tím, že sebral většinu hrnků s kávou, které jsme měli na stole připravené pro psaní dalších kvalitních a nezaujatých článků!
—  expert na káfe občasníku HROM Bonda Tlaník


Podle dosavadních zdrojů však nebyl útok na Mediální dům SAFRA jediný, který Maroš způsobil. Pod stejnou záminkou se rozhodl Maroš narušit kanalizaci ve městě Tswillin a tím zatopit část města. Mimo jiné využil nejmodernějších těžebních metod, tzv."netopýři", přímo pod městem Tswillin, za což byl náležitě potrestán Velvyslancem pro spravedlivou těžbu při organizaci OMN.

22. 2. - Zabanovaný Majkl48!

[cenzurováno]