Bansein

Z Mineland.eu | Wiki
Přejít na: navigace, hledání
ℹ️
Bansein
Bansein z dynmapy.
Bansein z dynmapy.
Verze 1.15
Sídelní útvar město
Založen 18. 4. 2020
Zakladatel  David Andalou
Souřadnice x:-13 z:-2029
MAP 1.15 large.png 🏛️

Stát Eraxus flag.png Eraxus
Starosta  David Andalou
Doprava lodní
nether metro
Zaměření expanzivní
9/8/2020 15:14:09 · Š · E · R

Bansein je město na východě Eraxusu, centrum Banseinského distriktu.

Lore

Jméno

Jméno Bansein vzniklo podle mytologické víly smrti Banshee, která se vyznačuje zoufalým kvílením a pláčem. Hráče David Andalou tento název napadl, když musel poslouchat kvílení a pláč PowerPointMASTERa ohledně nedostavěných budov v Elrodu.

Historie

Eraxusská dáma

První stavby

Nejprve se začalo s výstavbou majáku pro lepší viditelnost nového místa pro výstavbu města. Poté se postavilo skladiště a nether metro do Banseinského podzemí.

Výstavba Eraxusské dámy

Poté David Andalou vystavěl sochu Eraxusské dámy. Stavba trvala přibližně 24 minecraft dní a na její výstavbu se vypotřebovalo několik desítek stacků cobblestonu.

Pozastavení expanze a stavba zdi

Budova, kterou PanMefloun vylepšil

Po výstavbě sochy už se nenašel další čas ani prostředky pro další expanzi města Bansein, jelikož šel všechen zájem státu Eraxus do výstavby Velké Eraxusské zdi, která chrání Bansein před vpádem většího množství monster na území Eraxusu. Výstavba zdi trvala příliš dlouho, po výstavbě byl stát Eraxus ekonomicky vyčerpaný. V důsledku toho Bansein několik reálných dní chátral a nebyly u něj pozorované známky rozrůstání se.

Příchod stavitelů

Díky výborné práci Eraxusských špionů ve státě Tswillin bylo do Eraxusu přivedeno spoustu nových hráčů. Mezi nimi i PanMefloun, který byl přiveden do státní obytné budovy v Banseinu, kterou krásně vylepšil a pak začal spřádat plány na výstavbu dalších budov, jako jsou hospody, radnice a první výšková budova Eraxusu. Rychle se tak dostal do vedení města Bansein jako hlavní stavitel.

Správa a politika

Banseinská politika

Bansein je plně odevzdaný svému státu a uznává Elrod jako hlavní město Eraxusu.

Starosta

davidtrans od 18. 4. 2020

Hlavní stavitel

PanMefloun od 25. 4. 2020

Doprava

Do Eraxusu se v momentální chvíli dá dostat pouze z Elrodu a to Nether metrem, nebo lodí po řece. V plánu je údajně železnice z Elrodu, která má vést přes Bansein do Monteblanca.