Oqapo: Porovnání verzí

Z Mineland Wiki
Přejít na: navigace, hledání
m
(zakl info)
Řádek 6: Řádek 6:
 
|funkce = hráč <small>(beta 1.8 - 1.7)</small><br> moderátor <small>(1.7, VML)</small><br> hlavní admin<br><small>  (1.8 EU - 1.10)</small><br> admin <small>(1.10 - 1.11)</small><br> moderátor <small>(1.13)
 
|funkce = hráč <small>(beta 1.8 - 1.7)</small><br> moderátor <small>(1.7, VML)</small><br> hlavní admin<br><small>  (1.8 EU - 1.10)</small><br> admin <small>(1.10 - 1.11)</small><br> moderátor <small>(1.13)
 
}}
 
}}
 +
 +
'''Oqapo''' je současně admin na serveru Mineland.eu a v letech 2015 až 2017 dokonce působil jako hlavní admin. Na server se poprvé připojil na podzim roku 2011, konkrétně na verzi [[Mineland 1.8 Beta]].
 +
 +
== Působnost na serveru ==
 +
 +
=== [[Mineland 1.8 Beta]] ===
 +
O serveru se dověděl od kamarádů, s kterými se poté připojil a založil na mapě menší osadu.
 +
 +
=== [[Mineland 1.0/1.1]] ===
 +
Na Minelandu 1.0/1.1 bydlel v další osadě nedaleko [[Bern City]] s [[Inirdin|Inirdinem]], [[LoadNaMe|LoadNaMem]] a dalšími.
 +
 +
=== [[Mineland 1.2]] ===
 +
Krátce po spuštění Minelandu 1.2 se rozhodl založit město [[Rustikal City]] v tehdy nově přidaném biomu džungle. Vize stavět město v džungli mu ale dlouho nevydržela a na této verzi po pár dnech už nehrál. Město ve výstavbě podlehlo rabování.
 +
 +
=== [[Mineland 1.7]] ===
 +
Na Minelandu 1.7 založil společně s [[Bezdak821|Bezďákem]] a [[Googlik_CZ|Googlikem]] město [[Valley Village]], které bylo specifické společným městským vlastnictvím a později se stalo nejlidnatějším městem na mapě. Mezitím se přihlásil do náboru moderátorů, ve kterém uspěl.
 +
 +
=== [[Víkendový Mineland]] ===
 +
Společně s [[Inirdin|Inirdinem]] a dalšími začal stavět "město" v koruně stromu. Tato mapa avšak běžela jen tři dny.
 +
 +
=== [[Rozdělení Minelandu]] ===
 +
Měl zásadní podíl na rozdělení Minelandu, během dlouhé pauzy, kdy Mineland nefungoval přišel s nabídkou hostingu zdarma skrze svého kamaráda, který se později ukázal být problematický. Nezávisle na tom spustil server [[Sogo_CZ|Sogo]].
 +
 +
=== [[Mineland.eu 1.8]] ===
 +
Díky rozdělení Minelandu na této verzi působil společně s [[ThatBlood|Bloodem]] jako hlavní admin. S [[Inirdin|Inirdinem]] vytvořil koncept adventure serveru, ve kterém admin team v creativu stavěl pro hráče v survivalu různé zpestření hry, včetně dungeonů, questů apod.
  
 
[[Kategorie: Hráči]]
 
[[Kategorie: Hráči]]

Verze z 8. 5. 2019, 11:57

Oqapo
Okap, Qap, Qapavka


Verze: Mineland Beta 1.8
Mineland 1.0/1.1
Mineland 1.2
Mineland 1.4
Mineland 1.7
Víkendový Mineland
Mineland.eu 1.8
Projekt Adventure
Mineland.eu 1.9
Mineland 1.10/1.11
Mineland Civilization
Mineland 1.13

Funkce: hráč (beta 1.8 - 1.7)
moderátor (1.7, VML)
hlavní admin
(1.8 EU - 1.10)
admin (1.10 - 1.11)
moderátor (1.13)

Oqapo je současně admin na serveru Mineland.eu a v letech 2015 až 2017 dokonce působil jako hlavní admin. Na server se poprvé připojil na podzim roku 2011, konkrétně na verzi Mineland 1.8 Beta.

Působnost na serveru

Mineland 1.8 Beta

O serveru se dověděl od kamarádů, s kterými se poté připojil a založil na mapě menší osadu.

Mineland 1.0/1.1

Na Minelandu 1.0/1.1 bydlel v další osadě nedaleko Bern City s Inirdinem, LoadNaMem a dalšími.

Mineland 1.2

Krátce po spuštění Minelandu 1.2 se rozhodl založit město Rustikal City v tehdy nově přidaném biomu džungle. Vize stavět město v džungli mu ale dlouho nevydržela a na této verzi po pár dnech už nehrál. Město ve výstavbě podlehlo rabování.

Mineland 1.7

Na Minelandu 1.7 založil společně s Bezďákem a Googlikem město Valley Village, které bylo specifické společným městským vlastnictvím a později se stalo nejlidnatějším městem na mapě. Mezitím se přihlásil do náboru moderátorů, ve kterém uspěl.

Víkendový Mineland

Společně s Inirdinem a dalšími začal stavět "město" v koruně stromu. Tato mapa avšak běžela jen tři dny.

Rozdělení Minelandu

Měl zásadní podíl na rozdělení Minelandu, během dlouhé pauzy, kdy Mineland nefungoval přišel s nabídkou hostingu zdarma skrze svého kamaráda, který se později ukázal být problematický. Nezávisle na tom spustil server Sogo.

Mineland.eu 1.8

Díky rozdělení Minelandu na této verzi působil společně s Bloodem jako hlavní admin. S Inirdinem vytvořil koncept adventure serveru, ve kterém admin team v creativu stavěl pro hráče v survivalu různé zpestření hry, včetně dungeonů, questů apod.